Teksty do MultiPublikacji są nadsyłane przez firmy.

Technoform zaprasza na wirtualną platformę wystawową

Red.: |Data publikacji:

Technoform z dumą prezentuje udostępnioną w ostatnich tygodniach wirtualną wystawę, która będzie cyfrową alternatywą dla klasycznej formy targów.

Dostępna pod adresem https://technoform.expo-ip.com/ platforma, będzie stałym miejscem wirtualnych spotkań i wydarzeń dla interesariuszy oraz klientów firmy Technoform. Dodatkowo platforma umożliwi organizowanie seminariów i szkoleń internetowych, a także prezentacje nowych produktów i usług.

Po krótkiej rejestracji każdy z gości będzie mógł przejść do wirtualnego lobby lub od razu do jednej z trzech hal wystawowych, w których prezentowane będą wszystkie trzy spółki grupy Technoform:

Hala 1: Rozwiązania do izolacji termicznej krawędzi szyby zespolonej

Hala 2: Indywidualne rozwiązania w zakresie tworzyw konstrukcyjnych

Hala 3: Rozwiązania izolacyjne do okien, drzwi i fasad

Ponadto goście będą mogli w łatwy sposób skontaktować się
z przedstawicielami firmy, pobrać potrzebne broszury czy certyfikaty, zapoznać się z obiektami referencyjnymi, obejrzeć filmy i animacje zamieszczone na stoiskach bądź wziąć udział w wydarzeniach online.

5 sierpnia 2021 r. odbyło się pierwsze seminarium internetowe pod tytułem: „Focus on the Entire System”. Rozpocznie ono nową serię wirtualnych wydarzeń Technoform Experience.  Wydarzenie było dostępne w sekcji CONFERENCE STAGE po uprzednim zalogowaniu się do wirtualnej platformy:

https://technoform.expo-ip.com/

Seminarium rozpoczęła prezentacja pani Ingrid Meyer-Quel, eksperta ds. szyb zespolonych, na temat: „Izolacja termiczna to nie wszystko. Co jeszcze ma znaczenie przy ciepłych ramkach?”. Pani Meyer-Quel ma ogromną wiedzę i doradza oraz wspiera producentów, użytkowników, a także jednostki sprzedaży w zakresie szkła i „ciepłej ramki”. Ponadto jest członkiem wspierającym instytut Bundesverband Flachglas (BF) i aktywnym członkiem grupy roboczej BF Ciepła Krawędź.

W drugiej części seminarium Technoform zaprezentowano nowe możliwości i innowacje przygotowane dla klientów związanych z branżą szyb zespolonych. Tematem przewodnim było zaprezentowanie krawędzi szyby zespolonej jako spójnego systemu wielu komponentów.

W ramach kolejnych wirtualnych wydarzeń serii Technoform Experience firma planuje zapraszać ciekawych prelegentów do prezentowania tematów związanych z szybami zespolonymi, jak i szeroko pojętą branżą stolarki otworowej.

1