Teksty do MultiPublikacji są nadsyłane przez firmy.

Technoform Polska inwestuje w rozwój

Red.: |Data publikacji:

Technoform
Nowa siedziba spółki

Ostatni rok był dla Technoform w Polsce czasem nieustającego rozwoju, intensywnych inwestycji oraz odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów. Nieco ponad cztery lata temu Technoform rozpoczął działalność w Polsce. Powoli, ale pewnie rozwijaliśmy sprzedaż na polskim rynku i zdobywaliśmy zaufanie klientów. We wrześniu 2019 roku z dumą ogłosiliśmy otwarcie naszego pierwszego magazynu w Polsce, któremu towarzyszyła relokacja biura, dogodnie zlokalizowanego na przedmieściach Krakowa – w pobliżu autostrady i lotniska. A to dopiero początek zmian.

W ciągu zaledwie kilku miesięcy dostosowaliśmy biuro i magazyn do naszych potrzeb, zatrudniliśmy i przeszkoliliśmy nowych pracowników oraz przebudowaliśmy naszą infrastrukturę i systemy do pracy w nowych warunkach. Udało się stworzyć bezpieczne i przyjazne warunki pracy. Ponadto zadbaliśmy o odpowiedni wystrój i atmosferę dla naszego powiększonego zespołu.

technoform
Specjaliści od ekstruzji profili z tworzyw sztucznych

A wszystko to bez żadnych zakłóceń dla naszych klientów. Nie przerywaliśmy pracy i obsługi serwisowej nawet na kilka godzin. To była prawdziwa praca zespołowa! Nasz nowy obiekt magazynowo-biurowy służy profesjonalną obsługą logistyczną dla naszych polskich klientów. Naszym celem jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie całej krawędzi szyby zespolonej, a także rozwój sprzedaży w Europie Wschodniej. Udało nam się zbudować zespół profesjonalistów, który z powodzeniem realizuje wyznaczone cele i dążą do realizacji założeń strategicznych.

Kolejnym potwierdzeniem nieustającego rozwoju Technoform w Polsce była decyzja Zarządu o otwarciu nowej spółki Technoform Edge Bond Solutions Poland Sp. z o.o. Nowa struktura prawna została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w marcu 2020 roku, w celu usystematyzowania pozycji firmy Technoform w Polsce oraz poprawienia jakości świadczonych przez nas usług. Tu ponownie, zmiany zostały wprowadzone sprawnie i skutecznie, bez negatywnego wpływu na relację z klientami. Nasi Klienci są wciąż obsługiwani przez dotychczasowy zespół, a całością zarządza niezmiennie Tomasz Tarnowski. Nie zmieniły się również wartości, którymi kieruję się nasza firma – najważniejsze pozostaje dla nas zadowolenie naszych klientów, którzy będą mieli do dyspozycji stale rosnące doświadczenie i coraz szersze kompetencje naszego zespołu.

W roku 2020, globalna rodzina Technoform powiększyła się do ponad 1500 osób – jeszcze bardziej zbliżając nas do lokalnych rynków. Działanie zespołowe zawsze było siłą marki Technoform Wierzymy, że nie ma jednego prostego rozwiązania, które zadowoli wszystkich, skupiamy się na indywidualnym podejściu do klientów i ich specyficznych wymagań. Naszą siłą są rozwiązania, które tworzymy z pasją, w gronie naszego zespołu.   Różnorodne obszary działalności Grupy Technoform rozwijały się na przestrzeni 50 lat, czyniąc nas liderem na rynku, poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań systemowych w zakresie budowania międzynarodowej sieci współpracy, umożliwiając naszym partnerom bycie zawsze blisko, niezależnie od kraju czy kontynentu. Dynamiczne otoczenie rynkowe wymaga codziennie nowych pomysłów i rozwiązań, które dostarczamy razem. Silniejsza i bliższa współpraca umożliwia osiąganie lepszych wyników w krótszym czasie. Nasze wysoce wyspecjalizowane rozwiązania czynią nas jednym z wiodących, najbardziej innowacyjnych graczy na rynku. I na pewno na tym nie poprzestaniemy.

Rozwiązania do izolacji termicznej krawędzi szyby zespolonej

Firma założona w 1969 roku z siedzibą w Kassel w Niemczech, dostarcza szeroką gamę niestandardowych rozwiązań i precyzyjnych standaryzowanych wyrobów z tworzyw sztucznych dla wielu branż z całego świata. Kluczowe stały się zoptymalizowane pod względem termicznym rozwiązania dla szyb zespolonych, preferowane przez architektów, planistów i producentów szyb, a także profile izolacyjne dla aluminiowych okien, drzwi i fasad. Technoform dostarcza również niestandardowe produkty i komponenty dla różnych sektorów, w tym dla przemysłu wytwórczego motoryzacyjnego, samolotowego, elektronicznego i odzysku ciepła.

Technoform skupia się na rozwiązaniach do izolacji termicznej krawędzi szyby zespolonej, oferując ciepłe ramki dystansowe TGI-Spacer M oraz TGI-Spacer Precision, które są rezultatem wielu lat rozwoju technologii.

Z szeroką gamą rozwiązań Technoform można zapoznać się na witrynie firmy pod adresem technoform.com. Wszelkie informację dotyczące rynku polskiego uzyskać można pisząc na adres e-mail info.tgipl@technoform.com lub dzwoniąc na numer +48 12 210 08 96.

1