Teksty do MultiPublikacji są nadsyłane przez firmy.

Targowa jesień w Technoform

Red.: |Data publikacji:

glasstec TechnoformTegoroczna jesień obfituje w szereg międzynarodowych wydarzeń dla branży szklarskiej. Ten jakże intensywny, a zarazem cenny i owocny czas jest dla firmy Technoform okazją do owocnych spotkań ze swoimi partnerami oraz do prezentacji swoich najnowszych rozwiązań.

Po czteroletniej przerwie, tegoroczna edycja targów Glasstec była dla całej branży długo wyczekiwanym wydarzeniem. Zgodnie z myślą przewodnią tej edycji, Technoform skupił się na rozwiązaniach dotyczących przyszłości branży stolarki otworowej.

Dwupoziomowa koncepcja stoiska, utrzymana w minimalistycznym stylu prezentowała Technoform jako holistyczną markę, o globalnym zasięgu i ogromnym doświadczeniu. Za główne cele targowe, firma postawiała  umocnienie pozycji lidera rynku, a także zachęcenie wszystkich interesariuszy branży stolarki otworowej do rozpatrywania krawędzi szyby zespolonej jako spójnego systemu, w którym każdy komponent powinien być odpowiednio dobrany. Ponadto, Technoform prezentował pozacenowe atrybuty swoich rozwiązań, takie jak trwałość, niezawodność czy łatwość przetwarzania. Oprócz flagowych produktów, dobrze znanych już na rynku, zaprezentowane zostały najnowsze rozwiązania, będące konsekwencją obranej przez firmę strategii rozwoju w obszarze krawędzi szyby zespolonej.

glasstec Technoform

Zgodnie z duchem cyfryzacji, Technoform całkowicie zrezygnował z papierowych form marketingu. Począwszy od kampanii reklamowych online, po cyfrowe wizytówki, a na wyposażeniu stoiska w interaktywne wyświetlacze kończąc. Elementem cieszącym się szczególnym zainteresowaniem odwiedzających była strefa przeznaczona do Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), łączącej świat cyfrowy z tym, w którym przebywamy fizycznie. Poprzez specjalne gogle HoloLens oraz 150-calowy ekran, użytkownik mógł poznawać produkty Technoform, trzymać je wirtualnie w dłoniach, ale także wchodzić z nimi w interakcję umieszczając je w oknie. Kolejną atrakcją był ogromny stół wykonany z przeskalowanych modeli ciepłych ramek dystansowych. Położony w centralnej części stoiska, pełnił funkcję dogodnego miejsca na rozmowy wzbogacone o prezentację rozwiązań na ekranach dotykowych.

batimat TechnoformW październiku Grupa Technoform uczestniczyła w międzynarodowych targach branży budowlanej Batimat odbywających się w Paryżu. Od 60 lat Batimat przyciągają największych inwestorów, specjalistów i architektów poszukujących innowacji w branży budowlanej. Dla Technoform szczególnie istotne były tematy związane z nowoczesnymi systemami i materiałami budowlanymi oraz stolarką otworową.

Jako że, grupę reprezentowały dwie spółki Edge Bond Solutions oraz Insulation Solutions, stoisko można było podzielić na strefy. Pierwsza z nich dedykowana była termicznej optymalizacji krawędzi szyby zespolonej, natomiast druga przedstawiała rozwiązania do izolacji termicznej systemów stolarki aluminiowej. Wspólna obecność podkreśla globalny charakter firmy, oraz to, że Technoform bierze odpowiedzialność za wszystkie elementy izolacji termicznej okien, drzwi i fasad.

Natomiast trzecia okazja do spotkań z firmą Technoform wciąż przed nami. 9 listopada firma będzie oficjalnym partnerem 105. edycji konferencji Zak World of Façades, która odbędzie się w Warszawie. ZAK to seria międzynarodowych konferencji poświęconych projektowaniu i inżynierii elewacji. Będzie to wydarzenie specjalne, ponieważ po raz pierwszy odbędzie się w Polsce. Na konferencji zaprezentowane zostaną innowacje rozwiązania stolarki otworowej i przedstawione wyzwania w branży budowlanej czekające nas w przyszłości.  Podczas wystąpień konferencyjnych przedstawione zostaną najnowsze rozwiązania technologiczne od wiodących dostawców. Technoform będzie prezentował temat „Osuszacz w szybach zespolonych – wyzwania i kierunek na przyszłość”.

Technoform - ZAK

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu, odwiedzenia stanowiska Technoform oraz wysłuchaniu co mają do powiedzenia w tak ważnym temacie, jakim jest kontrola wilgoci wewnątrz szyby zespolonej.

1