Teksty do MultiPublikacji są nadsyłane przez firmy.

Bezpieczne stalowe drzwi: System Schröders

Red.: |Data publikacji:

Projektowanie i produkcja drzwi stalowych oraz bram przemysłowych, spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa to wymagające zadanie. Często zdarza się, że konieczność sprostania obowiązującym normom, przeprowadzenia kompleksowych testów i sam proces projektowy wymagają więcej czasu i nakładów finansowych niż wstępnie zakładano. Za pomocą własnego, unikalnego programu licencjonowania, System Schröders oferuje firmom przemysłowym możliwość rozszerzenia oferty produkcyjnej o zaawansowane, certyfikowane stalowe drzwi, dystrybuowane w całej Europie.

Od ponad 40 lat niemiecka firma System Schröders rozwija rozwiązania w zakresie nowoczesnych, stalowych drzwi na potrzeby zastosowań przeciwpożarowych, przeciwwłamaniowych oraz izolacyjności akustycznej, które można dostosować do potrzeb każdego inwestora. Drzwi takie spełniają aktualne standardy europejskie, co stanowi dodatkową gwarancję i oferuje producentom nowe możliwości. Obecnie ponad 35 licencjonowanych i certyfikowanych zakładów w Europie i Azji specjalizuje się w produkcji i dystrybucji drzwi System Schröders, czerpiąc korzyści z możliwości uwzględnienia w swojej ofercie najnowocześniejszych rozwiązań.

Współpraca Licencyjna i korzyści dla producentów

Niewątpliwą zaletą systemu licencjonowania dla firm nawiązujących współpracę z System Schröders, dzięki szerokiej gamie rozwiązań drzwiowych, jest możliwość rozpoczęcia produkcji zaraz po zakupie stosownej licencji. Nie ma potrzeby dodatkowych inwestycji i nakładów na badania, rozwój i testy — wszystkie te etapy zostały wykonane przez System Schröders. To umożliwia firmom przemysłowym na rozszerzenie oferty produkcyjnej w krótkim czasie jak też na spełnienie indywidualnych wymogów i pozyskanie nowych klientów w całej Europie.

Licencjonowane produkty obejmują drzwi stalowe o klasie odporności ogniowej EI2 30, EI2 60 i EI2 90, a także drzwi przeciwpożarowe klas EI2 120, E 60, E 120, E 180 i E 240. Dzięki modularnej budowie mogą być one uzupełnione dodatkowymi funkcjami, takimi jak ochrona przed dymem w klasach Sa i S200 czy ochrona przeciwwłamaniowa do klasy RC4.

Co więcej, System Schröders wspiera wszystkich partnerów licencyjnych rozległą wiedzą i doświadczeniem jak też nieustannie pracuje nad doskonaleniem oferowanych produktów i rozwiązań, aby sprostać aktualnym normom, takim jak standard EN 16034.

Więcej informacji dla firm przemysłowych, zainteresowanych programem licencjonowania System Schröders na stronie.

1