Teksty do MultiPublikacji są nadsyłane przez firmy.

Swisspacer – ambasador konkursu TOPTEN okna 2019

Red.: |Data publikacji:

Podsumowaniem konkursu TOPTEN na najlepszą stolarkę okienną i drzwiową tego roku była uroczysta gala wręczenia nagród, która odbyła się 30 maja w Warszawie.

Naturalne jest, iż także SWISSPACER, z ciepłą ramką dystansową wyznaczającą trendy w wysoce energetycznych rozwiązaniach stolarki otworowej, promuje tego rodzaju wyróżnienia i nagrody.

Znak TOPTEN okna 2019 otrzymują produkty o najlepszej efektywności energetycznej, przy uwzględnieniu aspektów technicznych, ekonomicznych oraz innowacyjności rozwiązań. Celem konkursu jest bezstronne wyłonienie jak najlepszych produktów dostępnych na polskim rynku i ich promowanie szeroko rozumianym inwestorom. Wielostronna analiza jak też doświadczenia z lat poprzednich pokazują rosnące zapotrzebowanie na takie oceny, które cieszą się uznaniem odbiorców ginących w morzu reklam oraz parametrów technicznych.

Oprócz bilansu energetycznego stolarki (współczynnika przenikania ciepła i współczynnika przepuszczalności energii słonecznej) badano współczynniki przepuszczalności powietrza, przepuszczalności światła, wskaźnik oddawania barw szyby, klasę odporności na obciążenie wiatrem, wodoszczelność oraz izolacyjność akustyczną okna w odniesieniu do ceny i kosztu montażu.

Rozwiązania produkowane przez SWISSPACER – zarówno ciepła ramka, ciepłe szprosy wiedeńskie, jak i ostatnio wprowadzona do sprzedaży rewolucyjna membrana SWISSPACER Air, pozwalająca kompensować ciśnienie wewnątrz i na zewnątrz komory szkła zespolonego –  wyznaczają nowe kierunki rozwoju, wpisane od początku w cele SWISSPACER. Pierwszy z nich to nieustanna innowacyjność, szukanie nowych rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów okiennych i z branży szkła zespolonego a drugi, równie ważny – bycie najlepszym w swojej klasie produktów.

 

1