Teksty do MultiPublikacji są nadsyłane przez firmy.

SecuForte® – Prosto. Inaczej. Bezpieczniej.

Red.: |Data publikacji:

Z SecuForte® HOPPE oferuje zupełnie nowy standard zabezpieczenia antywłamaniowego. W pozycji zamkniętej i uchylnej klamka okienna i trzpień są odłączone, a rączka jest automatycznie blokowana – unikalna koncepcja ochrony, która skutecznie chroni przed nieuprawnionym otwarciem okna od zewnątrz. Klamki z techniką SecuForte® mogą być obsługiwane tylko od wewnątrz i tylko poprzez naciśnięcie rączki klamki w kierunku rozety – manipulowanie zablokowaną rączką od strony zewnętrznej jest prawie niemożliwe. To oznacza, że klamki okienne z SecuForte® skutecznie zabezpieczają przed próbami włamania poprzez przekłucie szyby i przewiercanie ramy, a także poprzez przesunięcie okucia od zewnątrz.

 

Prosto. Inaczej. Bezpieczniej.

Klamki okienne z SecuForte® nie dają włamywaczowi żadnej możliwości manipulacji: Dopóki klamka jest odłączona od trzpienia, poruszenie niej z zewnątrz jest prawie niemożliwe – nawet w pozycji uchylnej. Włamywacz, który chce obrócić klamkę od zewnątrz, może oderwać rączkę klamki od rozety przy użyciu dużej siły, ale nawet wtedy nie da się poruszyć trzpieniem. Nie można otworzyć okna i próba włamania nie powiedzie się. Rozwiązanie SecuForte® przeciwdziała w ten sposób przesuwaniu okucia okiennego od zewnątrz, jak również metodom włamania poprzez przekłucie szyby lub przewiercenie ramy, które złodzieje podejmują, aby przekręcić klamkę okienną od zewnątrz.

Nowa zasada ochrony = nowa obsługa klamki okiennej

Klamki z SecuForte® obsługuje się inaczej niż zwykle, ale ich użycie jest proste w obsłudze. Aby otworzyć okno, klamkę należy najpierw nacisnąć w kierunku rozety. Powoduje to zwolnienie blokady klamki i pozwala na normalne obrócenie rączki. Klamka jest ponownie blokowana podczas zamykania lub uchylania okna i można ją odblokować tylko poprzez ponowne naciśnięcie.

Atrakcyjna nowa seria

Dla klamek okiennych z nowym zabezpieczeniem antywłamaniowym SecuForte® firma HOPPE opracowała nowy wzór klamki: serię Hamburg. Delikatne linie i harmonijne połączenie prostokątnych i okrągłych elementów sprawiają, że nowa seria klamek z aluminium jest atrakcyjnym elementem dekoracyjnym do każdego wnętrza – dostępnym w sześciu różnych kolorach.

Pasuje! Oczywiście – z VarioFit®

Technologia VarioFit® opracowana i opatentowana przez HOPPE dopasowuje długość trzpienia do danej głębokości profila w zakresie do 10mm. Jedna klamka okienna z VarioFit® może zastąpić wiele klamek o różnych stałych długościach trzpieni i w ten sposób znacznie obniżyć koszty magazynowania i obsługi. Technologia VarioFit® jest również stosowana w modelach SecuForte® z serii Hamburg.

1