Teksty do MultiPublikacji są nadsyłane przez firmy.

Rebranding w firmie JR okna

Red.: |Data publikacji:

Firma JR okna Sp. z o.o. Sp. k., producent stolarki okienno-drzwiowej, ogłasza ambitny proces rebrandingu, mający na celu zmianę wizerunku.

Nasze przedsiębiorstwo z siedzibą w Słupsku przy ulicy Owocowej 4-8, założone w 2016 roku, cieszy się uznaniem klientów zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Jednak świadomi dynamicznych zmian na rynku oraz chcąc sprostać rosnącym oczekiwaniom, postanowiliśmy podjąć kroki w kierunku odświeżenia naszej marki.

jr-okna nowe logo

W ramach rebrandingu JR okna zdecydowała się nie tylko na zmianę logo, ale także na kompleksową odnowę szaty graficznej. Nowe, świeże wzornictwo ma uczynić markę bardziej atrakcyjną i rozpoznawalną w oczach klientów.

Klientów JR okna czekają także nowe katalogi, dostępne w różnych wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej, holenderskiej i francuskiej. To krok w stronę jeszcze lepszej komunikacji.

Kolejnym etapem transformacji będzie modernizacja strony internetowej firmy (www.jrokna.com), aby dostarczała najświeższych informacji o produktach oraz była bardziej intuicyjna dla użytkowników.

Oferta JR okna obejmuje szeroki wybór okien, drzwi wejściowych, balkonowych, PSK, HST, bram garażowych oraz rolet. Ponadto specjalizuje się w produkcji konstrukcji niestandardowych, takich jak łuki, skosy, trapezy, koła czy okna z nakładkami aluminiowymi. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

jr-okna-grafika2

W trosce o zaspokojenie nawet najbardziej wyrafinowanych potrzeb naszych klientów, JR okna może poszczycić się wyspecjalizowaną kadrą konstruktorów. To zespół profesjonalistów, który jest w stanie tworzyć innowacyjne projekty, dostosowane do unikalnych wymagań klientów.

Zapraszamy do kontaktu!

Obsługa klienta biznesowego POLSKA
Arkadiusz Glasnapp
tel.: +48 664 064 056
glasnapp@jrokna.com

Obsługa klienta biznesowego EXPORT
Mariusz Och
tel.: +48 888 446 375
mariusz.och@jrokna.com

Biuro
tel.: +48 59 585 95 55
biuro@jrokna.com

1