Teksty do MultiPublikacji są nadsyłane przez firmy.

Otwarcie nowego salonu Okawi WIKĘD Sky Przestrzeń kreacji

Red.: |Data publikacji:

8 lutego w podwarszawskim Wierzbinie odbyło się uroczyste otwarcie wzorcowego salonu okien i drzwi połączonych marek Wikęd oraz Okawi. Wstęgę przecięli prezes firmy Wikęd, Marcin Wiśniewski, a także właściciele salonu. Goście obecni na tym wydarzeniu mogli obejrzeć na żywo najciekawsze rozwiązania z oferty firmy Wikęd.

– Jest to nowe, innowacyjne spojrzenie na proces zakupowy stolarki. Jeśli zwiedzą państwo naszą ekspozycję, to stwierdzą, że czasem mniej znaczy więcej. Mamy tutaj perełki z naszej oferty, najnowsze rozwiązania, czyli to czym chcielibyśmy zachęcić klienta do zakupu, szczególnie z segmentu premium – zaznaczył podczas otwarcia Adam Kawelczyk, dyrektor handlowy w firmie Wikęd.

WIKED_SKY_OKAWI_3

Salon w nowej odsłonie

Co wyróżnia nowy salon realizowany pod marką Wikęd Sky? Zgodnie z zapowiedziami przedstawicieli firmy ma to być przestrzeń głównie dla świadomych klientów z segmentu premium, która będzie przyjazna zarówno dla klienta, jak i architekta. Założenie jest bowiem takie, że salon będzie dla nich dostępny przez całą dobę. Jak tłumaczy Mateusz Mazurek, dyrektor operacyjny marki Okawi, od poniedziałku do piątku będzie on otwarty w godzinach 9-19, natomiast zaufani architekci uzyskają dostęp do niego o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy, że zgłoszą wcześniej taką chęć, a uzyskają do niego dostęp poprzez aplikację w swoim telefonie. W salonie zaprojektowano specjalną strefę, do której architekt będzie mógł zaprosić swojego klienta, by omówić z nim projekt domu czy wnętrza. Przy kawie czy herbacie będą mogli swobodnie porozmawiać, a także – co ważne – osobiście zobaczyć i przetestować dostępne w salonie rozwiązania. Właściciele będą czuwać nad tym, by pokazać tam najnowsze produkty i nowinki technologiczne, które mogą zainteresować potencjalnych klientów.

Pomysłodawcy salonu zadbają też o to, by klienci, którzy do nich trafią, czuli się w pełni zaopiekowani. By w jednym miejscu mieli do dyspozycji bogatą ofertę stolarki – drzwi, okna, a docelowo również bramy, jak również mogli skorzystać z montażu i obsługi posprzedażowej. Salon współpracuje bowiem z kilkoma ekipami, które mogą się zająć serwisem.

WIKED_SKY_OKAWI_GRUPOWE

Miejsce premier

Dziś w salonie można podziwiać nowości produktowe firmy Wikęd, m.in. bezprzylgowe drzwi Alu Hybrid i szklane drzwi Bianconero, wyposażone m.in. w czytniki linii papilarnych oraz LED-y. Ale klienci znajdą tam też nowoczesne rozwiązania aluminiowe, okna z PCW oraz bogatą ofertę okuć. Założenie jest takie, by ekspozycja była na bieżąco aktualizowana, aby pojawiały się na niej wszelkie nowości i innowacyjne produkty, które posłużą być może za inspirację dla architektów i ich klientów.

Jak podkreśla prezes Wikędu, Marcin Wiśniewski, jeśli pomysł ze wzorcowym salonem premium się sprawdzi, nie jest wykluczone, że podobne salony powstaną przy innych polskich aglomeracjach. Trzymamy kciuki!

1