Teksty do MultiPublikacji są nadsyłane przez firmy.

Nowe drzwi karuzelowe klasy PREMIUM GEZE Revo.PRIME

Red.: |Data publikacji:

Wiodący specjalista w dziedzinie drzwi, okien i systemów bezpieczeństwa, firma GEZE wprowadził na rynek nowe rozwiązanie klasy PREMIUM – drzwi karuzelowe Revo.PRIME.

GEZE_1786708_Category_image_automatic_Revo

Strefa wejściowa jest wizytówką budynku. Szczególnie w hotelach, biurach czy budynkach użyteczności publicznej liczy się efekt pierwszego wrażenia. Systemy drzwi obrotowych to centralny punkt wejścia do budynku i spełniają wiele funkcji podczas wchodzenia. Bezpieczne, wygodne i eleganckie, umożliwiają użytkownikom wchodzenie bez przeszkód. Przyczyniają się do zwiększenia efektywności energetycznej budynku. W zależności temperatur panujących na zewnątrz blokują dostawanie się mas powietrza do środka. W związku z tym wiodący specjalista w dziedzinie drzwi, okien i systemów bezpieczeństwa, firma GEZE wprowadził na rynek nowe rozwiązanie klasy PREMIUM – drzwi karuzelowe Revo.PRIME.

Produkt charakteryzuje się wyjątkowo niską wysokością dachu oraz wąskimi profilami, dzięki czemu zapewnia maksymalną przejrzystość i wyjątkową estetykę. Jest to niezwykle istotne dla architektów, projektantów i właścicieli budynków w ich projektach oraz wprowadza nowoczesne wzornictwo w strefach wejściowych.

Revo.PRIME spełnia najwyższe wymagania w zakresie wzornictwa  minimalna wysokość dachu z napędem

Drzwi karuzelowe mają kilka zalet w porównaniu z drzwiami przesuwnymi. Przede wszystkim ograniczają nie tylko ilość zanieczyszczeń i hałasu, ale także w znacznym stopniu przyczyniają się do oszczędności energii. Zastosowanie takich systemów drzwiowych praktycznie eliminuje przeciągi. Dzięki Revo.PRIME firma GEZE oferuje nowe, ukierunkowane na wzornictwo rozwiązanie drzwi karuzelowych o wysokości dachu zaledwie 75 mm. Nowa konstrukcja dachu drzwi umożliwia stosowanie systemu nawet w wyjątkowo wąskich przestrzeniach. Wąskie profile o wysokości zaledwie 60 mm na skrzydle drzwi i częściach bocznych stwarzają atrakcyjne wrażenie wizualne i zwiększają przejrzystość.

Zaawansowany układ napędowy zapewnia wydajną, ale też energooszczędną pracę i wygodny dostęp do budynku. Zmniejszony pobór mocy oszczędza zużycie energii przez drzwi obrotowe nawet o 30%.

Zwiększony komfort przechodzenia dzięki poprawie właściwości jezdnych

Przechodzenie przez drzwi jest szczególnie ważne przede wszystkim w przypadku drzwi karuzelowych: w drzwiach Revo.PRIME firmy GEZE bezszczotkowy silnik prądu stałego (BLDC) o momencie obrotowym 1000 Nm. zapewnia przyjemny komfort przechodzenia. Napęd zapewnia lepsze właściwości jezdne drzwi, a ponadto zwiększono średnicę systemu drzwiowego do 3.800 mm, która spełnia współczesne wymagania architektoniczne.

220407_GEZE Revo.PRIME_Kranzho╠łhe (1)

Obszary zastosowań

– Systemy drzwiowe trzy i czteroskrzydłowe.

– Do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych o dużej częstotliwości ruchu.

– Prestiżowe wejścia do budynków z dużą ilością światła

– Elewacje z wąskimi konstrukcjami słupowo-szynowymi

– Szklane fasady o bardzo dużej wysokości

Zalety w skrócie

Prestiżowe wejście o eleganckim wyglądzie dzięki minimalnej wysokości dachu i wąskim profilom zapewnia większą przejrzystość.  Wysokiej jakości materiały, najnowocześniejsza technologia sterowania i napędów gwarantują wysoki komfort dostępu przy niskim zużyciu energii oraz wprowadza uczucie otwartości i przestronności.

Geze Revo

Najpiękniejsza forma powitania multi

Niepowtarzalne wzornictwo przekonało również jurorów konkursów, dzięki któremu drzwi karuzelowe Revo.PRIME zdobyły nagrody Red Dot Award i German Design Award 2022.

Dowiedz się więcej na: https://revoprime.geze.com/pl/

1