MultiPublikacja: niech Twój marketing rozkwitnie na wiosnę

Red.: |Data publikacji:

Najnowsze badania czytelnictwa prasy branżowej potwierdziły, że menedżerowie branży stolarki swoją wiedzę o rynku i przedsiębiorstwach na nim działających czerpią z bardzo różnych źródeł. Niemal połowa regularnie czyta prasę branżową, ponad 1/3 sięga do serwisów internetowych, a niemal ¼ czytuje wpisy na Facebooku czy Instagramie. Aby mieć pewność dotarcia ze swoim przekazem/reklamą do większości z nich, należałoby więc zamieszczać je w każdym z tych kanałów informacyjnych. Nie tylko w prasie, nie tylko w internecie, nie tylko w mediach społecznościowych – ale we wszystkich jednocześnie.

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy MULTIPUBLIKACJĘ – narzędzie, przez które Wasza informacja dotrze do wszystkich: i do czytelników wydań papierowych, i do internautów, i do odbiorców fanpage’a. Przekazujecie nam swój materiał, a my publikujemy go we wszystkich kanałach informacyjnych. Zapewniamy Wam dostęp do tradycyjnego czytelnika, do internauty i do użytkownika Facebooka. Do tysięcy odbiorców.

MIESIĘCZNIK. Zapowiedź Waszego materiału opublikowana zostanie w papierowym wydaniu miesięcznika Forum Branżowe, które dociera do ¾ firm Stolarkowych w naszym kraju. Szacujemy, że co miesiąc czyta je ponad 12 tysięcy menedżerów.

SERWIS FB. Ten sam materiał zamieszczamy 4-krotnie w serwisie internetowym Forum Branżowe, na stronie głównej. Dajemy tym samym wielokrotną szansę każdemu z 60 000 jego użytkowników, aby przeczytał tytuł i zapoznał się z treścią artykułu. Finalnie materiał umieszczamy w naszym PressRoomie, gdzie obecny będzie do końca świata, a może nawet dłużej.

SERWISY PARTNERSKIE. Informację o Waszym materiale zamieszczamy w kilkunastu serwisach partnerskich, z których największy – WirtualneMedia.pl posiada niemal milion użytkowników. Zainteresowani, a jest ich zazwyczaj kilkadziesiąt tysięcy, mają możliwość kliknięcia w link bezpośredni do Waszego materiału.

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE. Informację o Waszej propozycji/ofercie zamieszczamy na naszych fanpage’ach, które stale obserwuje ponad 6000 użytkowników, a niektóre informacje docierają do ponad 100 000 fanów mediów społecznościowych. Pojedyncze posty mają tu nawet kilkanaście tysięcy reakcji czytelników Facebooka, Instagrama, Twittera czy LinkedIna. Każda Wasza wiadomość jest dodatkowo promowana na Facebooku, aby dotarła do Waszej, wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

MULTIPUBLIKACJA to sposób promocji, który pozwala Wam jednym działaniem zapewnić sobie obecność w każdym kanale informacyjnym. W jednym, spójnym działaniu dajemy Wam możliwość dotarcia z Waszą informacją do niemal 200 000 tysięcy czytelników mediów tradycyjnych i elektronicznych. Możecie być pewni, że jest wśród nich większość menedżerów branży stolarki budowlanej.

Zapraszamy do współpracy.

 

1