Teksty do MultiPublikacji są nadsyłane przez firmy.

Lider na rynku skrzydeł drzwiowych wchodzi na polski rynek

Red.: |Data publikacji:

Producent komponentów do drzwi, OH Industri, planuje w 2021 zwiększyć swoją sprzedaż na polskim rynku. Obecnie produkty tej firmy można znaleźć w halach produkcyjnych trzech największych producentów stolarki otworowej. OH Industri oferuje szeroką gamę izolowanych drewnianych skrzydeł drzwiowych i paneli kanapkowych.

Produkty sprzedawane są do krajów Europy Zachodniej, głównie Wielkiej Brytanii, oraz krajów bałtyckich i Polski, a przede wszystkim do krajów skandynawskich.

 Zwłaszcza w tych ostatnich panują trudne warunki klimatyczne. Bliska obecność słonej wody morskiej działa korodująco, a szczególnie niekorzystny klimat panuje w Norwegii, gdzie zimą temperatura spada do minus 40 stopni.

Wojciech Żmijski, regionalny dyrektor sprzedaży, przyznaje:

Od ponad 25 lat dostarczamy nasze produkty do wszystkich krajów skandynawskich. To świadczy o tym, że nasz produkt jest naprawdę wytrzymały i jeśli tam się sprawdza, to tym bardziej będzie niezawodny w każdym innym środowisku.

OH Industri – Indywidulane rozwiązanie dla każdego partnera

Wszystkie produkty OH Industri są dostępne w różnych rozmiarach, grubościach oraz materiałach wykonania. Atutem producenta komponentów do drzwi z Danii jest jego elastyczność, zarówno jeśli chodzi o dopasowanie oferty do potrzeb klienta, jak i pod względem logistycznym. Firma zwykła mawiać, że można u niej złożyć zamówienie, w którym każde skrzydło czy wypełnienie będzie inne. Jeśli producent drzwi zleci wykonanie różnych wypełnień, to czas dostawy wyniesie około dwóch tygodni.

Firma  oferuje skrzydła i wypełnienia (panele kanapkowe) wykończone okleinami z drewna mahoniowego, dębowego, a także z niezwykle trwałego, niemal w ogóle w Polsce nieznanego, gatunku o nazwie Chechen. To drewno jest bardzo popularne szczególnie w północnej Europie właśnie ze względu na swoje właściwości. Jest wytrzymałe, odporne na wilgoć, a jednocześnie łatwe w obróbce. Poza tym można zamówić także powierzchnie z HDF i laminatu.

OH Industri standardowo oferuje skrzydło, które składa się z wypełnienia izolacyjnego obłożonego okleiną drewnianą, z ramiakami. Przy wymiarach skrzydła 1200 na 2400 mm i grubości 80 mm współczynnik przenikania termicznego U wynosi 0,58 W/m2K.

Pod warstwą okleiny umieszczona jest dodatkowo sklejka poprawiająca odporność na włamanie. Poza tym w skrzydle znajduje się warstwa aluminium o grubości 0,3 mm – służy ona przede wszystkim wzmocnieniu konstrukcji.

Producent drzwi może zamówić skrzydło bądź panel bez żadnej obróbki, którą potem wykona w swoim zakładzie. Może także zlecić wykonanie profilowania pod uszczelki, wycięć na szybkę, rowkowania powierzchni, gruntowania. Dzięki temu drzwi do oferty może wprowadzić także np. producent okien, który chce poszerzyć swoje portfolio.

OH Industri – Partner w eksporcie

OH Industri, jako wieloletni eksporter, jest także cennym partnerem handlowym dla producentów sprzedających za granicę, przede wszystkim do Norwegii, Szwecji, Niemiec czy Wielkiej Brytanii. Duńczycy mają bowiem wszystkie badania i certyfikaty, które wymagane są na poszczególnych rynkach; przykładem jest choćby BM Trada obowiązujące w Wielkiej Brytanii. Zatem OH Industri to nie tylko dostawca komponentów, ale też partner w sprzedaży stolarki, który oprócz produktów, proponuje dużo więcej, bo swoje doświadczenie i wiedzę.

Wojciech Żmijski wyjaśnia:

Eksport w naszej firmie wynosi około 80 procent, jedynie 20 procent sprzedajemy w Danii. W Norwegii trudno byłoby znaleźć producenta stolarki, który nie znałby wyrobów z OH Industri.

OH Aluminium – nowa marka

OH Industri jest także właścicielem marki OH Aluminium, które sprosta sprostać większości wymagań oferując szeroką gamę paneli aluminiowych, paneli performance i aluminiowych paneli drzwiowych. Asortymenty produktów są dostępne w różnych rozmiarach i materiałach.

Najnowszym produktem w portfolio firmy są aluminiowe wypełnienia drzwiowe. Panele, dostępne są w różnych grubościach, modelach oraz konstrukcji:

  • Aluminium płaskie
  • Aluminium profilowane
  • Aluminium/MDF

Wszystkie panele są dostępne w rozmiarze podanym przez klienta oraz w wybranym kolorze.

OH Industri posiada także panele A1 oraz inne produkty dźwiękochłonne oraz przeciwpożarowe.

Panel A1

Więcej Informacji na temat OH Industri:

www: https://oh-industri.com/ lub https://oh-aluminium.com/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/ohindustri/

Kontakt: Wojciech Zmijski, +4560251605, wtz@oh-industri.dk

Historia firmy

Historia OH Industri sięga 1980 roku, kiedy Ove Hvergel rozpoczął produkcję płyt warstwowych i skrzydeł drzwiowych. Działalność OH polegała na produkcji i sprzedaży drzwi i produktów związanych z drzwiami. W ciągu kilku lat OH zyskało pozycję głównego dostawcy dla większości fabryk okien i drzwi w Danii, a także dla dużej liczby klientów indywidualnych w Norwegii, Islandii i Estonii.

OH Industri inwestuje w nowoczesne maszyny, takie jak roboty i inny sprzęt CAM. Dzisiaj OH Industri produkuje i sprzedaje izolowane panele drzwiowe i panele warstwowe dla producentów drzwi i okien zewnętrznych w całej Europie. OH Industri posiada dwa zakłady produkcyjne z wysoce zautomatyzowaną produkcją. Pomaga to zapewnić wysoką i stałą jakość procesu produkcji, oraz wyjątkowo krótki czas dostawy.

Indywidualne rozwiązania

Zarówno półfabrykaty drzwi, jak i panele kanapkowe są zawsze produkowane zgodnie z Państwa wymaganiami. Elastyczność naszej produkcji pozwala nam zaoferować Państwu indywidualne rozwiązania oraz obróbkę drzwi i paneli, zgodnie z Państwa wymaganiami i projektem w wyjątkowo krótkim czasie.

Energooszczędne rozwiązania

Dostarczane przez nas drzwi oraz panele już teraz spełniają przyszłe wymagania izolacji domów. Jesteśmy w stanie zaoferować produkty spełniające wymagania budownictwa pasywnego.

Dlaczego warto wybrać OH Industri

Galeria

1