Krakowsko-góralskie pląsy

Red.: |Data publikacji:

Dwie firmy naszej branży obchodziły w połowie września swoje Jubileusze 25-lecia działalności. 12 września w zakopiańskim Nosalowym Dworze zagranicznych partnerów handlowych gościł Oknoplast Kraków, a już następnego dnia w Krakowie swoich gości z całego świata podejmowało nowosądeckie DAKO. Wśród zaproszonych byli i tacy, którzy współpracują z obydwiema firmami. Ci, po odespaniu upojnej nocy w Zakopanem, przemieścili się, by kolejnego wieczoru pląsać po krakowskich parkietach.

Obydwie firmy to zasłużone i cenione marki w naszej branży. OKNOPLAST założony przez Adama Placka to jeden z liderów rynku okien tworzywowych, firma stawiająca na innowacje i wyznaczanie trendów w branży. DAKO jest firmą rodzinną, założoną przez braci Studzińskich, produkującą całą gamę produktów stolarki: okna we wszystkich odmianach, bramy, rolety, a nawet osłony wewnętrzne. Znakiem rozpoznawczym firmy jest oferta kolekcji wzorniczych kompletu produktów stolarki budowlanej.

Rywalizacja obydwu firm odbyła się tym razem „korespondencyjnie” na scenach. Gości Dako zabawiała Kayah, natomiast dla gości Oknoplastu grał i śpiewał Krzysztof Zalewski, ale też Kasia Nosowska i siostry Przybysz. Z relacji gości wiemy, że pod obydwoma scenami zabawa była jednak przednia. Jubilatom gratulujemy i życzymy równie dobrych humorów i udanych koncertów na ich 50. Jubileuszu..

1