Teksty do MultiPublikacji są nadsyłane przez firmy.

Kompleksowe rozwiązanie: rolety zewnętrzne od Decco

Red.: |Data publikacji:

Firma Decco S.A., chcąc zaproponować swoim klientom kompleksowe rozwiązania, już na początku października zaprezentuje najnowszą ofertę — rolety zewnętrzne adaptacyjne i podtynkowe. Rolety zewnętrzne od Decco S.A. łączą w sobie doświadczenie, sprawdzone podejście i klasyczny design, zapewniając użytkownikom maksymalną oszczędność energii oraz wzmocnione bezpieczeństwo. Każda z rolet może być połączona z systemem Smart Home pozwalającym na zarządzanie swoim domem lub biurem z dowolnego miejsca na świecie za pomocą smartfonu i tabletu.

Decco multipublikacja

Jako doświadczony producent z wieloletnim doświadczeniem w produkcji i ekstruzji PVC, Decco S.A. wprowadza na rynek rolety zewnętrzne, które odznaczają się nie tylko wyjątkową jakością, ale także staranną kontrolą na każdym etapie produkcji. Silniki i automatyka rolet pochodzą od sprawdzonych dostawców, a komponenty stosowane do produkcji rolet są najwyższej jakości. Szybki termin realizacji, wysoka jakość, wykwalifikowana kadra i nowoczesny park maszynowy czynią rolety zewnętrzne od Decco S.A. bezkonkurencyjnymi na rynku.

Już od samego początku produkcji rolet zewnętrznych Decco S.A. stawia na automatyzację. Można tu wymienić chociażby automatyczną maszynę do produkcji pancerzy aluminiowych firmy Acroloc z wbudowaną piłą do docinania lamel, z obustronnym aretowaniem pancerzy. Jest ona niezwykle wydajna, a jakość aretowania pancerzy jest bardzo precyzyjna.

Rolety zewnętrzne od Decco S.A. to rozwiązanie kompletne. Sam system zamawiania i wyceny produktów jest bardzo intuicyjny i wygodny: autorski kalkulator rolet zewnętrznych pozwala szybko wycenić i zamówić rolety bez wypełniania papierowych formularzy. Do tego regularny cykl szkoleń, zarówno stacjonarnych, jak i szkolenia online – webinaria, a także wsparcie techniczne w dziedzinie montażu, automatyki i programowania – sześć dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty. 

Co więcej, w momencie uruchomienia sprzedaży, Decco S.A. ma w planach ciekawe promocje cenowe, dlatego warto obserwować ich stronę internetową i media społecznościowe.

Roleta adaptacyjna Standard Box: efektywność i elegancja

Pierwszym produktem, który Decco S.A. zaprezentuje już na początku października, jest roleta adaptacyjna Standard Box. To harmonijne połączenie oszczędności energii oraz zwiększonego bezpieczeństwa. 

Charakterystyczną cechą tej rolety jest skrzynka o ściętych pod kątem 45 stopni krawędziach, która doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i tradycyjnymi elewacjami. Ta cecha jest nie tylko estetyczna, ale także pozwala na prosty montaż wewnątrz wnęki lub bezpośrednio na elewacji. 

Sztywna pianka poliuretanowa oraz warstwa powietrza między panelem rolety a oknem, zapewnia skuteczną ochronę przed utratą ciepła w chłodniejszych miesiącach oraz nadmiernym nagrzewaniem się w upalne dni. 

Dodatkowo roleta Standard Box może być zintegrowana z systemem Smart Home, umożliwiając wygodne zdalne sterowanie. Wybierając tę roletę, otrzymujesz nie tylko funkcjonalność i efektywność, ale także estetykę, która doskonale dopasuje się do każdej elewacji.

Roleta podtynkowa In Box: prywatność i komfort

Kolejnym produktem w najnowszej ofercie Decco S.A. jest roleta podtynkowa In Box. To rozwiązanie idealne dla tych, którzy cenią sobie prywatność, komfort i bezpieczeństwo. Skrzynka rolety In Box pozostaje niewidoczna, a dostęp do klapy rewizyjnej jest wyjątkowo łatwy, co ułatwia serwisowanie. Oferowana przez nas skrzynka jest innowacyjna i wyróżnia się na tle konkurencji. 

Warto również podkreślić, że roleta podtynkowa In Box może być wyposażona w moskitierę, zapewniając dodatkową ochronę przed owadami, bez konieczności rezygnacji z komfortu termicznego i bezpieczeństwa.

Inteligentne Sterowanie z Systemem Smart Home

Nieodłącznym elementem nowych rolet zewnętrznych Decco S.A.  jest możliwość integracji z systemem Smart Home. Dzięki niemu kontrola nad roletami, oświetleniem czy ogrzewaniem staje się prostsza i wygodniejsza. Oprogramowanie doskonale współpracuje z systemami Android oraz iOS, dając użytkownikom pełną kontrolę nad domowymi lub biurowymi urządzeniami z dowolnego miejsca na świecie.

Rolety zewnętrzne od Decco S.A. to rozwiązanie kompletne

Rolety zewnętrzne od Decco S.A. to więcej niż tylko oszczędność energii. To kompleksowe rozwiązanie, które łączy w sobie wysoką jakość, wydajność energetyczną, komfort termiczny oraz bezpieczeństwo, umożliwiając użytkownikom kontrolę nad budynkiem w nowoczesny i wygodny sposób. 

Klienci, zamawiając rolety zewnętrzne Decco S.A., zapewniają sobie dostęp do aktualnej wiedzy, szkoleń i pomocy technicznej, i mogą być pewni, że dostarczony produkt to suma wiedzy, doświadczenia, funkcjonalności, innowacyjności i intuicyjności. To rozwiązanie kompletne.

Kolejny etapem w produkcji będzie nasz autorski system rolety nadstawnej PVC, który będzie oferowany w pełnej gamie kolorystycznej dostępnej w naszej ofercie.

Aby poznać więcej szczegółów oferty Decco S.A. zachęcamy do kontaktu z osobą odpowiedzialną za sprzedaż rolet zewnętrznych – Adamem Okoniem tel. 693-832-429 lub z przedstawicielami handlowymi.

1