#KlientBezpieczny dla każdego fachowca

Red.: |Data publikacji:

Na zewnątrz jeszcze słychać o wirusie, żele i maseczki wciąż obowiązkowe, a nam akurat zepsuła się pralka, lodówka albo zamek we drzwiach. Trzeba wezwać fachowca, ale skąd wiedzieć czy jest zdrowy, czy stosuje właściwe środki ochronne, czy nie przywlecze nam do domu jakiejś zarazy?

Nie ma obaw. Stowarzyszenie Dom Bezpieczny zgromadziło rzeszę fachowców, którzy zadeklarowali się, że przestrzegają reguł higieny wyznaczonej przez tą organizację. Reguły te określone zostały w regulaminie precyzyjnie omawiającym zasady transportu do klienta, środki ochrony osobistej, odkażanie narzędzi i materiałów. Nawet sposób podpisania umowy czy raportu odbioru prac sformułowany został z zachowaniem zasad dystansu społecznego. Wystarczy tych reguł przestrzegać by być bezpiecznym dla klienta, ale też by klient był bezpieczny dla fachowca. Pełne bezpieczeństwo w dwóch kierunkach. Z zaufaniem i bez obaw.

Reguły Domu Bezpiecznego dotyczą nie tylko fachowców i ekip montażowych, ale również sklepów i składów z materiałami budowlanymi. Tam również obowiązują żele, maseczki, ochraniacze, wietrzenie pomieszczeń i regularne odkażanie powierzchni. Klient remontujący swoje mieszkanie bez obaw wstąpić tu może po farby, tapety i gipsy, ale też po okna, drzwi czy podłogi. Fachowy personel salonów i sklepów działających w akcji Domu Bezpiecznego wie, jak zapewnić bezpieczeństwo swoich klientów. Ich klient musi czuć się przede wszystkim bezpiecznie.

Reguły obowiązujące bezpiecznych fachowców dostępne są na stronie www.KlientBezpieczny.pl , ale też w każdym sklepie i salonie oraz u każdego fachowca i ekipy remontowej działających pod szyldem Domu Bezpiecznego. W ramach akcji #Klient Bezpieczny prowadzona jest lista sklepów i fachowców deklarujących przestrzeganie wyznaczonych reguł, a wyznaczony Rzecznik Klienta pilnuje, by złożone deklaracje były realizowane. W razie jakichkolwiek zastrzeżeń klienta Rzecznik bierze fachowca pod lupę, ocenia profesjonalizm zachowań i ewentualnie interweniuje. W sytuacjach ekstremalnych nieodpowiedzialnemu sprzedawcy czy Fachowcowi grozi infamia i wykluczenie z grona Fachowców Bezpiecznych.

Chcesz wymienić okna lub drzwi? Szukasz fachowca do naprawy kranu, układania podłogi lub malowania? Znajdziesz ich na stronie www.KlientBezpieczny.pl wśród bezpiecznych fachowców. Jesteś fachowcem „bezpiecznym”? Też się tam odnajdziesz.. 😉

1