Teksty do MultiPublikacji są nadsyłane przez firmy.

KAEMDE promocja z montażowym bonusem

Red.: |Data publikacji:

KAEMDE, firma specjalizująca się w produkcji stolarki aluminiowej rozpoczyna w styczniu 2019 roku akcję promocyjną, adresowaną do konsumentów zainteresowanych zakupem aluminiowych okien i drzwi oraz do wszystkich salonów sprzedaży zajmujących się dystrybucją konstrukcji z aluminium.

Każdy konsument lub sprzedawca, który odwiedzi stronę internetową stolarka-aluminiowa.com, wpisze swoje dane kontaktowe i rozwinie hasło: „Z okazji Twoich okien i drzwi…” otrzyma promocyjny voucher uprawniający do 5% rabatu na stolarkę aluminiową marki KAEMDE oraz zostanie przekierowany do właściwego działu firmy KAEMDE albo odpowiedniego salonu sprzedaży współpracującego z KAEMDE.

Jednocześnie informujemy, że wraz ze startem styczniowej promocji uruchamiamy oryginalny program wsparcia montażowego. Każdy z salonów sprzedaży, który weźmie udział w promocji oraz każdy z partnerów handlowych firmy KAEMDE może skorzystać z usług oraz montażowego wsparcia profesjonalnej ekipy montażowej wyszkolonej i wyposażonej przez firmę KAEMDE.

Zapraszamy do korzystania z promocji z montażowym bonusem. Szczegóły promocji dostępne na stronie stolarka-aluminiowa.com.

1