Gealan chce wyznaczać trendy

Red.: |Data publikacji:

Błażej Czajka objął w styczniu nowo utworzone w Gealanie stanowisko dyrektora sprzedaży. Zadaniem nowego menedżera jest wprowadzenie nowej koncepcji sprzedaży. Obecnie poznaje partnerów handlowych Firmy i poznaje ich oczekiwania. A oto, jak w krótkiej wypowiedzi przesłanej nam przez Firmę, wyobraża sobie zadania stawiane przed dostawcą profili:

Błażej Czajka, nowy dyrektor sprzedaży w Gealan.

Naszym celem strategicznym jest wyznaczenie trendów w świecie okien. – mówi menedżer Gealan – Oczekiwania klientów końcowych zmieniają się. Codziennie ktoś podejmuje decyzję, że chce mieszkać bardziej energooszczędnie, bezpieczniej czy bardziej komfortowo. Naszą wizją, nad której spełnieniem pracujemy na co dzień, jest bycie innowacyjnym partnerem, zarówno w sferze produktów, jaki i współpracy. Nasi partnerzy to najlepsi producenci okien, którym zależy na dalszym rozwoju, i my chcemy ich w tym rozwoju wspierać, tzn. być nie tylko dostawcą, ale i partnerem biznesowym w pełnym tego słowa znaczeniu.

Pan Błażej przed firmą Gealan, przez ostatnie 7 lat pracował w Veluxie. Był tam regionalnym dyrektorem sprzedaży, współpracując przede wszystkim ze składami budowlanymi. Ma więc doświadczenie pracy z oknami i z klientem końcowym. Twierdzi, że obecny sezon zamknie się ponownym wzrostem sprzedaży okien, głównie w eksporcie. Zauważa jednak rosnące dylematy z pozyskiwaniem kadry pracowniczej i wciąż rosnącymi kosztami. Nowemu dyrektorowi życzymy powodzenia na nowej drodze pracy zawodowej.

1