Teksty do MultiPublikacji są nadsyłane przez firmy.

Forum 100 – najważniejsze spotkanie branży tym razem online

Red.: |Data publikacji:

Spotkania Forum 100 to wieloletnia tradycja w świecie polskiej stolarki. Wiosenne spotkanie menadżerów z największych firm w branży, na którym poznają wyniki i prognozy na dany sezon oraz mają okazję do wymiany doświadczeń, odbędzie się również w tym roku. Pierwszy raz w historii w formie online!

Forum 100 zgodnie z planem miało się odbyć 8 kwietnia, jednak sytuacja epidemiczna w Polsce nie pozwoliła na zorganizowanie tego wydarzenia. Kadra zarządzająca firm z branży stolarki nie straci na szczęście okazji do kolejnego spotkania w swoim elitarnym gronie. Członkowie Klubu Forum 100 spotkają się w formie online już 9 czerwca 2020 r. o godz. 10:30. Organizatorem tego wydarzenia jest Centrum Analiz Branżowych.

Podczas spotkania Maksymilian Miros oraz Karol Klos przedstawią wyniki polskiej branży stolarki otworowej w 2019 r. oraz skomentują aktualną sytuację na rynku, uwzględniając wpływ koronawirusa na branżę budowlaną. Analitycy z sektora Produkcji Przemysłowej Banku Santander omówią z kolei kondycję finansową firm budowlanych w Europie. Zwieńczeniem spotkania jak zawsze będzie przedstawienie prognoz na lata 2020/2021.

Gościem specjalnym spotkania będzie przedstawiciel Ministerstwa Rozwoju. Zachęcamy Państwa do przesyłania pytań do Ministra na adres justyna.hennig@cab-badania.pl. Na wybrane pytania przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju odpowiedzą podczas spotkania.

Do zobaczenia 9 czerwca! Szczegółowe informacje TUTAJ.

 

1