Teksty do MultiPublikacji są nadsyłane przez firmy.

Elumatec – profesjonalna obsługa klienta z wykorzystaniem Infocenter

Red.: |Data publikacji:

Inwestuj świadomie korzystając z możliwości Infocenter – centrum demonstracyjno-szkoleniowego firmy elumatec.

elumatec AG infocenter Aussenansicht

Gdy w maju 2022 r. elumatec otworzył po raz pierwszy drzwi swojego nowego centrum demonstracyjno-szkoleniowego w Mühlacker, wszyscy zastanawialiśmy się, czy tak duża inwestycja jest nam potrzebna. Na powierzchni 4000 metrów kwadratowych zostały ustawione i uruchomione flagowe maszyny z oferty elumatec oraz someco. Do tego sale konferencyjne, szkoleniowe i miejsca spotkań indywidualnych. Wszystko stworzone z myślą o wprowadzeniu najwyższych standardów obsługi klienta. Naszym celem w ramach grupy elumatec było i jest wdrożenie wysoce profesjonalnej koncepcji prezentacji asortymentu, szkolenia personelu i rozwoju produktów.

Po dwóch latach funkcjonowania możemy śmiało stwierdzić, że inwestycja była potrzebna i została doceniona przez naszych klientów. Współpracując z klientami ciągle słyszymy, że wymagania rynków, potrzeby indywidualnych użytkowników i wyzwania każdej branży stają się coraz bardziej wyspecjalizowane i coraz bardziej złożone. Dlatego tym ważniejsze jest, aby mieć możliwość zapoznania się z pełną gamą produktów oraz skorzystania z doświadczeń ekspertów przy wyborze właściwego rozwiązania. Realizowane dotychczas indywidualne i niestandardowe testy, szkolenia, briefingi na temat rozwiązań okazały się dokładnie tym, czego oczekiwali nasi klienci.

elumatec AG infocenter insight 2022Dla nas, w elumatec, interakcja z klientami i możliwość weryfikowania proponowanych rozwiązań w praktyce, to jedne z najważniejszych aspektów procesu sprzedaży. Takie podejście minimalizuje ryzyko przyjęcia błędnych założeń czy pozostawienia niedomówień. To jest swoistego rodzaju gwarancja, że obie strony dobrze rozumieją potrzeby i zaproponowane rozwiązania.

Infocenter stało się również miejscem spotkań dla naszych Klientów w szerszym gronie, umożliwiając nie tylko lepsze poznanie oferty firmy, ale także wymianę informacji i doswidczeń o rynku.

RÓWNIEŻ W TYM ROKU ZAPRASZAMY KLIENTÓW W DNIACH 17-19 CZERWCA NA CUSTOMER DAYS W MÜHLACKER.

W programie prezentacja szerokiej gamy maszyn do obróbki profili, zarówno z aluminium pod marką elumatec, jak i PVC pod marką someco. Uzupełnieniem będzie przedstawienie możliwości oprogramowania eluCad i eluCloud. Zaprosimy również do indywidualnych rozmów o potrzebach i rozwiązaniach, a wieczorami na wspólne spotkania przy kolacji.

W środę 19 czerwca atrakcja specjalna dla wszystkich fanów świata maszyn.

elumatec AG infocenter Overview

Podczas spotkania będziemy prezentować również szereg nowości, między innymi:

Someco SBZ 625/26

Zautomatyzowana przelotowa linia CNC do obróbki profili z PVC, składająca się ze specjalnych jednostek do frezowania, wiercenia, wycięć klinowych, cięcia, konturowania i mocowania wzmocnień. Linia zaprojektowana jest do produkcji o wysokiej wydajności.

Elumatec SBZ 625-26 Total-glass

Someco SVL 4H/4A

Linia zgrzewająco-czyszcząca naroża profili z PVC, składająca się z 5 głównych jednostek: poziomej zgrzewarki SM4H wraz z jednostką rozładunku ramy, stołu chłodzącego, stołu obrotowego, 2- lub 4-osiowej maszyny do czyszczenia naroży (EV 2A lub 4A) oraz stołu wyjściowego w linii.

Elumatec SVL_

Elumatec SBZ 155

To 5-osiowe centrum obróbczo-tnące stworzone dla najwyższych wymagań, po raz pierwszy w konstrukcji portalowej, łączy nieosiągalne do tej pory parametry wydajności z nowatorskim designem. Większa kompaktowość, elastyczność i szybkość. SBZ 155 to kamień milowy w zautomatyzowanej obróbce CNC profili aluminiowych i cienkościennych profili stalowych.

elumatec AG SBZ155 G TOTAL

Elumatec SBZ 125/85

Maszyna w konstrukcji zabudowanej, o długości użytkowej 8 m i pięciu osiach, która dzięki dynamicznemu trybowi wahadłowemu może zastąpić dwie mniejsze maszyny. Do wykorzystania w obróbce profili aluminiowych, z tworzyw sztucznych i cienkościennych profili stalowych.

elumatec AG SBZ125 G OVERVIEW DOWN DOOR

Elumatec SBZ 118

To 3-osiowe centrum obróbcze profili z opcjonalną obróbką z 5 stron, które jest łatwe w obsłudze i zajmuje minimalną powierzchnię w hali produkcyjnej. Z długością obróbki wynoszącą trzy metry, ten wszechstronny i wydajny model jest najbardziej kompaktową maszyną CNC w aktualnej ofercie elumatec.

elumatec AG SBZ118 G Haube geschlossen Perspektive

DOŁĄCZ DO NAS NA CUSTOMER DAYS!

Podczas spotkania Customer Days, będziemy prezentować większość popularnych rozwiązań znajdujących się w ofercie firmy elumatec Polska.

Wszystkich klientów zainteresowanych udziałem w pokazach zachęcamy do kontaktu z naszym biurem pod adresem e-mail info.pl@elumatec.com. Ilość miejsc jest ograniczona.

1