Teksty do MultiPublikacji są nadsyłane przez firmy.

elumatec Polska, dystrybutor marki someco, zaprasza na Fensterbau Frontale 2024

Red.: |Data publikacji:

Firma elumatec Polska, należąca do grupy Voilàp Holding, funkcjonuje na rynku polskim już 29 lat oferując swoim klientom rozwiązania do produkcji stolarki w oparciu zarówno o profile aluminiowe, jak i z PCW. Od 2022 roku Voilàp Holding kontynuuje rozwój wszystkich produktów do obróbki PCW pod nową marką – someco, łącząc w tym celu kompetencje i doświadczenia wszystkich firm maszynowych w grupie.

Wzmożone prace rozwojowe zaowocowały stworzeniem szeregu nowych rozwiązań dla rynku PCW sygnowanych marką someco. Dlatego koncern zdecydował się na przedstawienie ich na nadchodzących targach Fensterbau Frontale 2024 odbywających się w Norymberdze w dniach 19-22 marca 2024.

elumatec Polska, będąc podmiotem wchodzącym w skład koncernu Voilàp Holding, jest dystrybutorem na rynku polskim maszyn sygnowanych marką someco i ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na stoisko koncernu podczas targów w Norymberdze. Pracownicy elumatec Polska będą na miejscu, żeby przedstawić najnowsze rozwiązania.

Hala 3A – Stoisko 3A-512

Będziemy prezentować nowości, takie jak:

Zautomatyzowana przelotowa linia CNC do obróbki profili z PCW – SBZ 625

Na tegorocznych targach Fensterbau odbędzie się premiera innowacyjnego centrum przelotowego typu all-in-one z maksymalnie 50 osiami, konfigurowanego na bazie jedenastu modułów, do kompleksowej obróbki profili z PCW – modułowe, intuicyjne i wydajne rozwiązanie!

Robot do wklejania szyb

Jesteśmy szczególnie dumni z możliwości zaprezentowania po raz pierwszy na targach innowacyjnego robota do wklejania szyb. To nowoczesne rozwiązanie wpisujące się w trend robotyzacji produkcji przyspiesza proces wklejania pakietów szybowych w skrzydłach okiennych zwiększając ich wytrzymałość.

Zgrzewanie bezwypływkowe

Nasze stoisko targowe można odwiedzić też, aby dowiedzieć się wszystkiego o zgrzewaniu bezwypływkowym i odkryć dwa kolejne produkty: w pełni sterowaną cyfrowo zgrzewarkę CNC someco SM 4H oraz nową czterogłowicową frezarkę konturującą CM 4H, większą i ulepszoną wersję frezarki CM 1H, która umożliwia jednoczesną obróbkę do czterech profili.

Do zobaczenia w Norymberdze!

 

1