Dziwne Forum na basenie – to nie my !!!

Red.: |Data publikacji:

Tzw. „Forum Stolarki”, które zapowiadane jest pod koniec sierpnia w Mszczonowie pod Warszawą nie jest imprezą organizowaną przez wydawcę miesięcznika „Forum Branżowe”. Nie mamy nic wspólnego z tym „wydarzeniem”.

Wobec licznych pytań płynących od naszych czytelników oświadczamy, że nie mamy nic wspólnego z organizacją tej imprezy. Tzw. Forum Stolarki w Mszczonowie organizowane jest przez pana Grzegorza Cendrowskiego, znanego z wielu kontrowersyjnych działań angażujących firmy branży stolarki budowlanej. Podobnie, jako dość ryzykowną i mało odpowiedzialną, oceniamy próbę zorganizowania dużego spotkania grupowego w warunkach wciąż trwającej pandemii oraz zachętę do korzystania w jej trakcie z atrakcji basenowych. Przykro nam, że organizator używa w tym kontekście określenia „Forum Stolarki”, które od 17 lat używane jest przez OFS.

Ogólnopolskie Forum Stolarki odbędzie się w tym roku tradycyjnie jesienią, ale wyłącznie w wersji ON-LINE, bez konieczności spotkania „na żywo”. Prezentacje, analizy rynkowe, dyskusje, a także ogłoszenie rankingu Liderów Rynku Stolarki transmitowane będą Państwu ze studia telewizyjnego, a w odrębnych salonikach internetowych odbywać się będą rozmowy, dyskusje i czaty uczestników OFS. Zapewniamy, że nasze Forum jest w pełni bezpieczne epidemicznie i pomimo dużego audytorium nie wprowadza ŻADNEGO zagrożenia dla zdrowia. Ze swoich imprez na żywo zrezygnowali organizatorzy targów, kongresów i mityngów, rezygnują firmy obchodzące swoje jubileusze, seminaria odwołują instytuty naukowe. Czynią tak w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie zapraszanych Gości i potencjalnych uczestników. Nie ma powodu, aby duże spotkania branżowe kierowały się innymi przesłankami. Z tego powodu WSZYSTKIE nasze wydarzenia kierowane do branży organizowane są w tym roku WYŁĄCZNIE ON-LINE, wyłącznie w zdalnym kontakcie. O szczegółach będziemy informować Państwa osobiście.

fot. główne: Internet

1