Teksty do MultiPublikacji są nadsyłane przez firmy.

Dni Internorm Partnera na Targach BUDMA 2023

Red.: |Data publikacji:

Spotkaj się z nami w dedykowanej Internorm Partnerom przestrzeni podczas targów BUDMA 2023 w Poznaniu.

Internorm & Budma 2023 (1)W trakcie 4 targowych dni będzie można przetestować nasze produkty i przekonać się o skuteczności nowoczesnych rozwiązań wprowadzanych przez Internorm, lidera rynku, który od ponad 90 lat jest prekursorem szeregu innowacji w stolarce okienno-drzwiowej.

Przestrzeń naszego stoiska to doskonała okazja na spotkanie w jednym miejscu zarówno z osobami zajmującymi się produktem, marketingiem, sprzedażą czy opieką klienta, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem. W strefie Internorm Partnera znajdą się także nasze katalogi, profile okien i drzwi oraz inne elementy, w które zazwyczaj wyposażamy współpracujące z nami salony okienno-drzwiowe.

Ważnym celem naszej obecności na BUDMIE jest także przygotowanie i edukacja Partnerów Internorm, zarówno w obszarze samego produktu, promocji marki i pozyskiwania klientów a także sprzedaży i obsługi klienta. Wszystko poparte doświadczeniem marki, obecnej na rynku od dziesięcioleci.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów BUDMA 2023. Znajdziecie nas (IFTM Group) w pawilonie 5, na stoisku 57.

Do zobaczenia!

1