Bezpieczeństwo w wersji smart

Red.: |Data publikacji:

Andrzej Wiśniowski, obchodzący w sierpniu 30-lecie prowadzenia działalności gospodarczej pod marką Wiśniowski, udzielił wywiadu o sobie, swojej firmie i jej przyszłości. Cała rozmowa jest bardzo ciekawa i godna polecenia, a nas urzekło spojrzenie Jubilata na nowe technologie i ich odbiorców.

Od lat jesteśmy w czołówce krajów, które najchętniej korzystają z nowych technologii. W telefonach mamy dziś pieniądze, kontakty do rodziny i znajomych, całą wiedzę świata. Stało się dla nas naturalne, że i kontrola nad dostępem do domu – czyli właśnie nad bramą wjazdową, drzwiami czy bramą garażową – również powinna być w tym telefonie. – mówi w tym wywiadzie Andrzej WiśniowskiWiedzieliśmy, że wśród klientów pojawi się obawa przed nieznanym, obawa przed powierzeniem swojego bezpieczeństwa inteligentnym technologiom. Wdrożyliśmy więc szereg działań, by pokazać, że właśnie w tym kierunku kroczy cały świat i nie należy się tego bać. Nowe pokolenie klientów, które już niedługo wejdzie na rynek budownictwa, nie będzie chciało słuchać o innowacjach technicznych, jakie zastosowaliśmy w produkcji. Nowe pokolenie zapyta: „co mi to da?”, a my wtedy wyciągniemy smartfona lub użyjemy komendy głosowej. Komfort i bezpieczeństwo to już nie tylko unikatowe rozwiązania mechaniczne, a właśnie inteligentne technologie.

Trudno podejrzewać Andrzeja Wiśniowskiego o lekkoduchostwo czy fascynację gadżetami. Dla tego przedsiębiorcy z 30-letnim stażem i spektakularnymi sukcesami w gospodarce, inteligentne technologie i rozwiązania smart są realną przyszłością tego biznesu. Nie tylko przyszłością, ale i teraźniejszością. Każdy będzie mógł się przekonać na październikowej Wystawie Innowacji, na której z pewnością nie zabraknie najnowszych produktów z logo Wiśniowski. Zapraszamy.

1