Technika Okienna SA. promuje swoją markę Avante

Red.: AK |Data publikacji: 2020-10-27

Ponad minutowy film prezentuje markę Avante, jej historię oraz miejsce, w którym się znajduje firma.

 

Twórcy odeszli od sztampowego serwowania przepisu na produkcję okna PVC. Skupili się raczej na zaprezentowaniu swojej działalności poprzez miejsce. I tak film zabiera widza w podróż przez miasto Elbląg, jego okolice, aż do Avante. Tutaj dopiero można zobaczyć fabrykę, jej pracowników oraz kadrę zarządzającą.  W ten sposób realizatorzy pokazują szerszy kontekst fabryki działającej już przecież na rynku od 23 lat! Wspaniałe zdjęcia, płynny montaż oraz muzyka nadają filmowi niepowtarzalny klimat. Właściciele nie ukrywają, że ta reklama ma przybliżyć spółkę głównie klientom zagranicznym, których liczba systematycznie rośnie. Dlatego też powstały dwie wersje językowe – polska i francuska. Nie wykluczone, że powstaną również inne wersje, niemiecka i angielska.

Całe przedsięwzięcie powstało przy współpracy Avante z telewizją Truso TV. Zapraszamy do oglądania.

Zobacz również

Branżowisko #81 – Ogólnopolskie Forum Stolarki 2020 Online

Branżowisko #81 – Ogólnopolskie Forum Stolarki 2020 Online

Ten odcinek podcastu Branżowisko zdominował jeden temat – Ogólnopolskie Forum Stolarki 2020 Online. Nie powinno to nikogo dziwić, bo rozmawiamy przecież o największym i najważniejszym wydarzeniu w polskim świecie okienno-drzwiowym w tym roku!

Branżowisko #80 – Rewolucyjne zmiany w Gerdzie. Branża nie zwalnia

Branżowisko #80 – Rewolucyjne zmiany w Gerdzie. Branża nie zwalnia

To już 80 tygodni z Branżowiskiem! W tym odcinku przypominamy o Ogólnopolskim Forum Stolarki 2020 Online, które startuje już 17 listopada o godz. 9:30. Transmisja w naszym serwisie ForumBranzowe.com. Nie zapomnijcie się zarejestrować na to wyjątkowe (i darmowe) wydarzenie!

Branżowisko #79 – Już niedługo OFS 2020 Online. Niemiecka stolarka na plusie

Branżowisko #79 – Już niedługo OFS 2020 Online. Niemiecka stolarka na plusie

W 79. Odcinku podcastu rozmawiamy o prognozie dotyczącej niemieckiego rynku okien i drzwi wejściowych. Od majowych zapowiedzi, że tamtejszą branżę...

1