Targi R+T nie odbędą się w 2021 r.!

Red.: PG |Data publikacji: 2020-07-29

Targi Stuttgarckie poinformowały, że najbliższa edycja targów R+T nie odbędzie się w planowanym terminie (22-26 lutego 2021 r.) Powodem tej decyzji jest niepewna sytuacja związana z pandemią koronawirusa. Podano już nowy termin imprezy. 

Jedne z najważniejszych targów rolet, bram i osłon zostały przesunięte na 21-25 lutego 2022 r. Jak poinformował Roland Bleinroth, dyrektor zarządzający Targów Stuttgarckich, ze względu na duże umiędzynarodowienie targów i wyjątkowo długą fazę przygotowań, nie istnieje obecnie możliwość zapewnienia wysokiej jakości tego przedsięwzięcia.

Sebastian Schmid, dyrektor ds. technologii w Targach Stuttgarckich:

Przełożeniem imprezy na 2022 rok chcemy przede wszystkim zaoferować naszym wystawcom i partnerom jak największe bezpieczeństwo planowania działań. W lutym 2022 roku producenci powinni mieć dostęp do całej sieci R+T, jaką znają i są do niej przyzwyczajeni. Cieszymy się, że wspólnie z branżą znaleźliśmy sposób na powtórzenie dotychczasowego sukcesu wiodących światowych targów.

W pierwotnym terminie targów (22-26 lutego 2021 r.) planowane jest przeprowadzenie wydarzenia online, podczas którego wystawcy będą mogli zaprezentować swoje nowości produktowe. Główną atrakcją będzie jednak przyznanie nagrody R+T Innovation Award, która będzie wydarzeniem transmitowanym na żywo.

Zobacz również

Mercor imponująco zamknął rok 2020

Mercor imponująco zamknął rok 2020

Grupa Mercor zamyka rok 2020 ze znacznym wzrostem i wita w strukturach nową spółkę.

Geze zaprasza do swojego stoiska na Bau online

Geze zaprasza do swojego stoiska na Bau online

Geze w tym roku obecne było podczas targów Bau online. Firma w swoim stoisku prezentowała szereg nowości.

Forum Branżowe zmienia się dla Ciebie!

Forum Branżowe zmienia się dla Ciebie!

Miesięcznik Forum Branżowe rozpoczyna 2021 r. wielkimi zmianami! Styczniowy numer naszego magazynu  to prezentacja nowego layoutu oraz odświeżona zawartość, a wszystko po to, by codziennie dostarczać Państwu najważniejsze informacje w nowoczesnej formie zarówno w internecie, jak i na papierze.

1