Targi DREMA wreszcie na żywo

Red.: |Data publikacji:

Już w połowie przyszłego miesiąca, w dniach 14-17 września 2021, odbędą się targi DREMA wreszcie w  tradycyjnej formule spotkań w poznańskich halach targowych. Choć jest to impreza postrzegana jako dedykowana meblom, to cieszy się ona zainteresowaniem również producentów stolarki drzwiowej i okiennej, gdyż prezentowane są tu rozwiązania dedykowane obróbce drewna, przemysłowi mebli, stolarki i tartacznemu oraz energii z drewna. Targom Drema towarzyszyć będą w tym roku salony Furnica i Sofab, skierowane także do producentów stolarki drzwiowej.

Cały czas trwa jeszcze przyjmowanie zgłoszeń od wystawców targowych, ale już widać, że będzie wśród nich duże grono dostawców maszyn i technologii do obróbki drewna. Będzie również liczna reprezentacja firm zrzeszonych w Polskim Klastrze Budowlanym, który umożliwił im dofinansowanie udziału w tych targach. Mikro i małe firmy zrzeszone w Klastrze mogą liczyć na 80 proc. dofinansowania kosztów najmu powierzchni targowej czy jej zabudowy. Niezależnie od tego polecamy stolarzom z branży okienno-drzwiowej udział w tej imprezie, choćby dla przypomnienia sobie klimatu bezpośrednich spotkań na targowych stoiskach. My też na pewno z tej okazji skorzystamy.

Zobacz również

Szyby do produkcji energii z Roltecu

Szyby do produkcji energii z Roltecu

Roltec zbuduje we Wrocławiu nową fabrykę do wytwarzania paneli fotowoltaicznych. Szklane panele mogą stanowić część szklanej fasady.

Koalicja Termomodernizacji – dołącz do inicjatywy!

Koalicja Termomodernizacji – dołącz do inicjatywy!

Podczas webinarium z 1 grudnia 2022 roku poznaliśmy założenia i szczegóły Koalicji Termomodernizacji, która ma pomóc branży zdobyć nowych klientów dzięki programom finansowania wymian okien i drzwi. Obecnie trwają zapisy do tej inicjatywy.

Kolejny dobry rok Budvaru

Kolejny dobry rok Budvaru

Budvar Centrum odnotuje w tym roku 25-proc. wzrost liczby sprzedanych okien, większy za granicą niż w Polsce. Szacuje się, że wartościowo ten wzrost będzie jeszcze większy.

1