Targi Denkmal ruszą zgodnie z planem

Red.: AK |Data publikacji: 2020-09-14

Europejskie Targi Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Renowacji Starych Budowli Denkmal odbędą się w tym roku zgodnie z planem w dniach 5-7 listopada w Lipsku. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Jak zapowiadają organizatorzy, z uwagi na pandemię targi Denkmal będą w tym roku mniejszym wydarzeniem niż zazwyczaj, a program nie będzie tak rozbudowany jak w przypadku dotychczasowych edycji.

Jak przekazała nam Sylwia Petrażycka, manager ds. targów z firmy Targi Lipskie Polska Sp. z o.o., pełna lista wystawców będzie znana dopiero w drugiej połowie września. Póki co wśród firm, które się zaprezentują wymieniane są niemieckie przedsiębiorstwa, w tym: all-color F. Windisch, Arbortech, Attenberger Bodenziegel, Beeck´sche Farbwerke, Glashütte Lamberts, Golem-Kunst und Baukeramik, HAGA, Hiss Reet, Hollerung Restaurierung, die Holzmanufaktur Rottweil, Kreidezeit Naturfarben, Kremer Pigmente, PERI, Remmers, STEICO czy Xella. Spoza Niemiec swój udział w targach zgłosiły na ten moment także przedsiębiorstwa pochodzące z Polski, Czech, Austrii oraz Szwajcarii.

Giełda kooperacji CONTACT

Izba Rzemieślnicza w Lipsku wraz z Leipziger Messe i Izbą Rzemieślniczą w Dreźnie organizują wspólnie w dniu 6 listopada w ramach targów Denkmal 2020 tegoroczną edycję Międzynarodowej Giełdy Kooperacji CONTACT „denkmal”. W tym roku oprócz udziału na miejscu, możliwe będzie także uczestnictwo wirtualne w ramach czatu wideo. Poza tym wystawcy i odwiedzający będą mieli okazję do zaprezentowania się na platformie on-line jeszcze przed rozpoczęciem targów Denkmal. Udział w giełdzie CONTACT „denkmal” można zgłaszać do dnia 30 września 2020 roku.

Zobacz również

Rehau rozszerza swoją obecność w krajach bałtyckich

Rehau rozszerza swoją obecność w krajach bałtyckich

Na początku tego roku Rehau i strefa ekonomiczna w Kłajpedzie ogłosiły przetarg na sfinansowanie i zbudowanie zakładu, a także wynajęcie go Rehau.

Drutex zarabia i zbroi się dalej

Drutex zarabia i zbroi się dalej

Bytowski Drutex przekroczy w tym roku próg miliarda zł przychodów, a jak zapewnia kierownictwo firmy przekroczony również zostanie próg 100 milionów zł wypracowanego zysku netto.

Awilux przekroczył sto milionów

Awilux przekroczył sto milionów

Dobre wieści płyną z Leszna, z Awiluxu. Pomimo okresu pandemii producent ten zamyka rok 2020 niemal 20-procentowym wzrostem, przekraczając nawet zakładany 100-milionowy poziom przychodów.

1