Rozpoczęło się największe targowe wydarzenie tego roku – BAU 2025 w Monachium. W Niemczech nie mogło zabraknąć naszej redakcji, która relacjonuje to wydarzenie.
Rozpoczęły się targi BAU 2025. Wydarzenie, które odbywa się w niemieckim Monachium, jest największą tegoroczną imprezą targową, na którą producenci i dostawcy szykowali swoje premiery. Potrwa ono do piątku 17 stycznia. Zachęcamy do śledzenia relacji z tego wydarzenia w naszych mediach społecznościowych, na naszym portalu, a także w kolejnym numerze miesięcznika „Forum Branżowe”. A jeśli jesteście w Monachium to zapraszamy do kontaktu, chętnie się z Wami spotkamy!

Zobacz również
Rekordowy turniej imienia Tomka Godlewskiego – założyciela firmy Stollar
W sobotni poranek w śnieżnej aurze udaliśmy się na polski biegun zimna, czyli do Suwałk. To tam rozgrywała się XXIII edycja turnieju imienia Tomka Godlewskiego, założyciela firmy Stollar, który prywatnie był wielkim fanem piłki nożnej.
Czytaj styczniowe „Forum Branżowe” (1/2026)
Gościem nowego wydania miesięcznika „Forum Branżowe” (1/2026) jest Bartłomiej Baudler, dyrektor zarządzający w Primo Polska i Primo Finland.
Konkurs kalendarzy 2026 wystartował!
Wystartował coroczny konkurs kalendarzy! Do 9 lutego możecie głosować na najlepsze Waszym zdaniem kalendarze branżowe. Zachęcamy do głosowania!


