Targi BAU 2023 za nami – fotorelacja

Red.: |Data publikacji:

W dniach 17-22 kwietnia w Monachium odbyły się wiodące targi architektury, materiałów i systemów budowlanych BAU. Pod wieloma względami edycja ta była rekordowa. Zobacz naszą fotorelację z tego wydarzenia.

Była to pierwsza edycja targów BAU od czteroletniej przerwy spowodowanej pandemią. W Monachium swoją ofertę zaprezentowało 2260 wystawców, co oznacza poprawę rekordowego wyniku z 2019 roku, gdy mogliśmy się zapoznać ze stoiskami 2250 przedsiębiorstw. BAU 2023 to również jeszcze większa skala umiędzynarodowienia imprezy, ponieważ tym razem wystawcy pochodzili z 49 krajów (w 2019 roku z 45). Jak organizatorzy szacują, BAU 2023 przyciągnęło około 200 tys. zwiedzających. Kolejna edycja targów BAU została zapowiedziana w terminie 13-18 stycznia 2025 roku.

Oto nasza krótka fotorelacja z targów BAU 2023:

 

Zobacz również

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Uroczysta gala wręczenia nagród Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” odbędzie się 27 września na Zamku Królewskim w Warszawie.

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

150 wystawców z 15 krajów - tak w skrócie zapowiada się 6. edycja Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. Odbędzie się w dniach 18-19 października w EXPO Kraków.

Nowe, duże salony ze stolarką

Nowe, duże salony ze stolarką

Grupa Impet, Mrówka czy All Windows Group to firmy, które otworzyły w ostatnim czasie sklepy ze stolarką.

1