Szklane wejście z obrazkiem

Red.: RK |Data publikacji: 2019-07-06

Drzwi wejściowe to wizytówka każdego domu, a szklane drzwi wejściowe to rzecz wyjątkowa rzecz. Mają też wiele praktycznych zalet – pisaliśmy o nich przy okazji relacji ze stoiska firmy Drutex na targach BAU.

Obecnie można już wybierać spośród dużej oferty modeli różnych firm. Seria Glass firmy Perito przekracza tradycyjne myślenie o wyglądzie drzwi wejściowych realizując pomysły i sugestie inwestorów. 

Teraz każdy inwestor może stać się prawdziwym architektem swoich własnych drzwi. Taki indywidualny projekt, w połączeniu z imponującym wykorzystaniem szkła, stworzy charakterystyczny wygląd dla każdego domu. Może to być choćby zdjęcie “rodzinne” w drzwiowych ramach. W ramach serii GLASS można wybierać co prawda spośród palety kolorów RAL dla standardowych modeli, ale kierując się indywidualną wizją można skorzystać też z indywidualnych opcji kolorów na zamówienie.

Zobacz również

Ciepło i cicho dzięki roletom

Ciepło i cicho dzięki roletom

Rolety zewnetrzne stanowią dodatkową ochronę przed zimnem i hałasem. Drutex wprowadził właśnie nowy system rolet ze skrzynką z EPS, który wyróżnia się lepszą izolacją termiczną i akustyczną, a także pozwala na uzyskanie wyższej klasy odporności na włamanie.

Verandino zaprasza do szklanej stodoły

Verandino zaprasza do szklanej stodoły

Szklana stodoła to nowy produkt przeznaczony zarówno do prywatnych posesji, jak i dla branży gastronomicznej. Pojawiła się ona w ofercie marki Verandino, której właścicielem jest firma Bartmetaco z Płońska.

Nowości w BIG TOR, a Sylwester w Paryżu

Nowości w BIG TOR, a Sylwester w Paryżu

Firma Big Tor z Bydgoszczy to jeden z najstarszych polskich producentów bram garażowych i przemysłowych. Firma w ostatnich latach odnotowuje stały wzrost produkcji, ale też wprowadza nowe konstrukcje bramowe.

1