Szklane wejście z obrazkiem

Red.: RK |Data publikacji: 2019-07-06

Drzwi wejściowe to wizytówka każdego domu, a szklane drzwi wejściowe to rzecz wyjątkowa rzecz. Mają też wiele praktycznych zalet – pisaliśmy o nich przy okazji relacji ze stoiska firmy Drutex na targach BAU.

Obecnie można już wybierać spośród dużej oferty modeli różnych firm. Seria Glass firmy Perito przekracza tradycyjne myślenie o wyglądzie drzwi wejściowych realizując pomysły i sugestie inwestorów. 

Teraz każdy inwestor może stać się prawdziwym architektem swoich własnych drzwi. Taki indywidualny projekt, w połączeniu z imponującym wykorzystaniem szkła, stworzy charakterystyczny wygląd dla każdego domu. Może to być choćby zdjęcie “rodzinne” w drzwiowych ramach. W ramach serii GLASS można wybierać co prawda spośród palety kolorów RAL dla standardowych modeli, ale kierując się indywidualną wizją można skorzystać też z indywidualnych opcji kolorów na zamówienie.

Zobacz również

Osłony wewnętrzne: w poszukiwaniu estetyki i komfortu

Osłony wewnętrzne: w poszukiwaniu estetyki i komfortu

Wśród nowości w branży osłon wewnętrznych wyróżnia się obudowa kryjąca górne mechanizmy oraz system pozwalający na ustawienie zbieżności pasów roletki dzień-noc. Powoli, ale systematycznie postępuje automatyzacja.

Przegląd nowości okiennych w ofercie producentów

Przegląd nowości okiennych w ofercie producentów

Nowe okna w ofercie producentów: Hensfortu, Peteckiego i Okpolu. Są to produkty, w których przede wszystkim zastosowano nowoczesne komponenty.

Nowości drzwiowe w maju

Nowości drzwiowe w maju

Awilux, Eko-Okna i Porta wprowadziły nowości w segmencie drzwi. Dwie pierwsze firmy oferują wypełnienia do drzwi zewnętrznych, a Porta drzwi wewnętrzne.

1