Czwarta edycja konferencji Projekt BMS 2019 zgromadzi przedstawicieli branży automatyki budynkowej, branży nieruchomości i nowych technologii, użytkowników, zarządców nieruchomości, projektantów, integratorów i inwestorów. Impreza odbędzie się w dniach 6-7 listopada w Folwarku Łochów.
Integracja branży, możliwość nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń to obok merytoryki najistotniejsza płaszczyzna konferencji. Do najważniejszych tematów tegorocznej edycji konferencji należą:
- Rynek Smart Building wobec zagrożeń cyberbezpieczeństwa.
- Cloud Computing i Big Data w rozwoju systemów automatyki budynkowej.
- Multimedia Plus – wartość dodana nieruchomości czy wartość konieczna?
- BMS-zarządzanie danymi w odniesieniu do ekologii, ergonomii i oszczędności.
Konferencję otworzy prelekcja eksperta. Tym razem będzie nim znany z wystąpienia podczas tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Forum Stolarki Marcin Popkiewicz, analityk megatrendów, ekspert i dziennikarz. W swojej prelekcji odpowie na pytanie jak zostać beneficjentem otaczających nas zmian technologicznych, a nie ich ofiarą, jak zrozumieć światowe megatrendy i uwzględnić je w naszej wizji przyszłości i w działaniach.
Wśród tegorocznych prelegentów jest również m.in. Karol Klos, twórca programu społecznego Dom Bezpieczny. Weźmie on udział w panelu dyskusyjnym „PropTech – cyrk innowacji czy faktyczna szansa na przewagę konkurencyjną?”.
Forum Branżowe jest patronem medialnym konferencji Projekt BMS 2019
Zobacz również
Europejscy Liderzy Klimatu 2026: Inwido, Dormakaba i Assa Abloy
Inwido, Dormakaba i Assa Abloy zostały uznane za „Europejskich Liderów Klimatu 2026”. Coroczny ranking wyróżnia firmy, które robią postępy w ograniczaniu emisji dwutlenku węgla.
Grupa Sanco rozwija sieć i zapowiada wprowadzenie zespolenia z ultracienkim szkłem
W maju odbyło się 54 walne zgromadzenie Grupy Sanco. Pojawiło się na nim około setki przedstawicieli firm zrzeszonych w organizacji.
Fakro gra dalej z reprezentacją Polski. Sponsoring, który napędza biznes w trudnym sezonie
Fakro przedłużyło trwającą od 20 lat współpracę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej o kolejne cztery lata.



