Wiśniowski wspiera Otylia Swim Tour

Autor: RK |Data publikacji: 2019-06-08

Cztery style pływackie, nauka skoków do wody i nawrotów oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe – to elementy Otylia Swim Tour, którego partnerem jest firma Wiśniowski, a druga tegoroczna odsłona odbyła się w ub. niedzielę w Nowym Targu. – Jestem dumna, że tak wielu młodych adeptów pływania chce poprawiać z nami swoje umiejętności – mówiła Otylia Jędrzejczak.

Mistrzyni olimpijska z Aten wraz ze swoim sztabem przygotowała zajęcia zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców, którzy mogli wziąć udział w spotkaniach z psychologiem sportowym i dietetykiem.

W sali gimnastycznej sześciu trenerów przygotowania motorycznego pokazywało, jak należy ćwiczyć na co dzień, a z kolei na pływalni znani trenerzy pływania, m.in. były szkoleniowiec Otylii Jędrzejczak Robert Białecki, doskonalili umiejętności młodych adeptów tej dyscypliny sportu.

Na tegorocznej mapie Otylia Swim Tour jest jeszcze pięć miast – do tej pory zajęcia odbyły się w Lublinie i Nowym Targu, jeszcze w czerwcu zaplanowane jest spotkanie z młodymi adeptami pływania w Sanoku, a kolejne odsłony akcji odbędą się jesienią.

Więcej o zaangażowaniu firm naszej branży w sport: