Press Glass uczestniczył w VI Biegu w Nowogardzie

Autor: AK |Data publikacji: 2019-11-28

6 października drużyna PRESS GLASS w barwach akcji „Sport and support” wzięła udział w dwóch biegach w Nowogardzie. Wybiegana kwota w wysokości blisko 1800 zł została przekazana na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia dla Dzieci Niepełnosprawnych „Serduszko” z Nowogardu.

Organizatorzy w ramach zawodów sportowych przygotowali kilka mniejszych konkurencji biegowych na rożnych dystansach zarówno dla dzieci jak i osób starszych. 24-ro osobowa drużyna PRESS GLASS wystartowała w zawodach na dwóch dystansach: 5 i 10 km. Jeden z pracowników, Gerard Plaze, wystartował w obydwóch biegach.

„W Nowogardzie wystartowaliśmy w tym roku już po raz drugi. Cieszymy się, że dopisała pogoda, dopisała forma a w barwach akcji „Sport and Support” zadebiutowało w bardzo dobrym stylu wiele nowych twarzy. To duża satysfakcja, że nasza firmowa akcja sportowo-charytatywna przyciąga coraz szersze grono pracowników, którzy chcą pomagać i realizować swoje pasje sportowe. Wybiegane pieniądze przekazujemy na rzecz Stowarzyszenia „Serduszko” – lokalnej placówki, która wspiera wszechstronny rozwój dzieci niepełnosprawnych”, mówi Kamil Derlaga, jeden z uczestników akcji.

Warto wspomnieć również o indywidualnych sukcesach sportowych teamu „Sport and support”. W biegu na dystansie 10 km:

– Patryk Sowiński zajął I miejsce Open oraz I miejsce w kategorii M20

– Kamil Derlaga zajął VII miejsce Open oraz IV miejsce w kategorii M20.

– Mateusz Nowakowski zajął XIV miejsce Open oraz V miejsce w kategorii M20.

Więcej o zaangażowaniu firm naszej branży w sport:

1