Sukces akcji charytatywnej “Lwów 2019”

Autor: AK |Data publikacji: 2019-07-12

Pasjonaci motocykli pod szyldem MOTO FAKRO oraz Fundacja Bratania Dusza po raz kolejni zorganizowali motocyklową, charytatywną wyprawę do Lwowa. Jej celem było dostarczenie darów naszym rodakom i osobom potrzebującym pomocy.

Akcja zbierania potrzebnych rzeczy została przeprowadzona w Centrum Informacji Turystycznej w Nowym Sączu oraz w wybranych szkołach, przedszkolach i sądeckim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Zabraliśmy ze sobą m.in. żywność, odzież, zabawki, leki, materiały opatrunkowe. W całą akcję zaangażowało się aż 70 motocyklistów z Nowego Sącza, w tym potężna ekipa cyklicznie uczestnicząca w MOTO FAKRO. Sądeczanie okazali wielkie serca. Jestem dumny, że mogliśmy uczestniczyć w tej inicjatywie – komentuje Paweł Ulak, dyrektor regionalny i jeden z organizatorów MOTO FAKRO.

Uczestnicy odwiedzili sierociniec, hospicjum, centrum szkoleniowo-rehabilitacyjne i Kościół św. Antoniego. Dary rozdawali na placu przed Bazyliką Archikatedralną Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we Lwowie.

Nasi maili przyjaciele mieli także możliwość przejechania się motocyklem – to była ogromna radość, nie tylko dla nich, ale także dla nas,– uzupełnia Paweł Ulak.

 

Więcej o zaangażowaniu firm naszej branży w sport: