Spotkaj się z Krzysztofem “Diablo” Włodarzczykiem! Konkurs od Setto

Autor: AK |Data publikacji: 2019-08-07

Firma Setto zorganizowała konkurs “Spotkanie z Mistrzem”, w którym można wygrać spotkanie z ambasadorem marki – Krzysztofem “Diablo” Włodarczykiem.

 
Dla osób, które polubiły profil firmy Setto w serwisie Facebook czy Instagram, przygotowano konkurs o nazwie “Spotkanie z Mistrzem”, w którym, jak sama nazwa wskazuje do wygrania spotkanie z Krzysztofem “Diablo” Włodarczykiem w dogodnym dla Zwycięzcy jak i Ambasadora Setto terminie.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
# opisz w kreatywny sposób w komentarzu pod postem na fanpage’u Setto dlaczego akurat Ty powinieneś wygrać “Spotkanie z Mistrzem”
# daj znać, który model z oferty Drzwi zewnętrznych stalowych marki SETTO idealnie do Ciebie pasuje / najbardziej Ci się podoba
# napisz w komentarzu kiedy “Diablo” został ambasadorem marki SETTO

Do udziału zaproszone są wszystkie chętne osoby, które chciałyby poczuć te niezapomniane emocje spotkania “oko w oko” z dwukrotnym mistrzem świata WBC i IBF.
Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, ale zwycięzca konkursu będzie mógł na “Spotkanie z Mistrzem” zabrać ze sobą osobę towarzyszącą.

Setto będzie chciało podzielić się z fanami także profesjonalną relacją fotograficzną, więc osoby które wezmą udział w konkursie muszą wyrazić zgodę na późniejszą publikację swojego wizerunku na profilach społecznościowych firmy i stronach www w relacji z tego wydarzenia.

Więcej o zaangażowaniu firm naszej branży w sport: