Kolarze Vostera najpopularniejsi w Stalowej Woli

Red.: |Data publikacji:

8 lutego w Dworze Dwikozy odbyła się Gala Finałowa IV Plebiscytu sportowego portalu Rta24.eu ze specjalnym udziałem Tomasza Kucharskiego, dwukrotnego mistrza olimpijskiego. W kategorii najpopularniejszy sportowiec Stalowej Woli triumfował kolarz grupy Voster Paweł Franczak, który wyprzedził klubowego kolegę Adama Stachowiaka. Producent drzwi był jednym ze sponsorów imprezy.

Paweł Franczak z prezesem Voster Ryszardem Roczniakiem i jego małżonką

Na Bal przybył minister Bartłomiej Sienkiewicz, a po raz kolejny patronat nad wydarzeniem objęła vice minister sportu Anna Kupka. Zaproszeni goście zobaczyli również występ iluzjonisty  Macieja Kozłowskiego znanego między innymi z programu Mam Talent. Kapituła plebiscytu uhonorowała 3 firmy które w sposób szczególny wspierają lokalny sport, Superior Industries , Vivo Stalowa Wola oraz Autorud . Nagrodę specjalną przygotował znany i ceniony złotnik sandomierski Cezary Łutowicz.

W kategorii Talent trzecie miejsce zdobyła Dominika Szymańska -MKL Sparta  (445 głosów). Na drugim uplasowała się Oliwia Sybicka MKT Stalowa Wola   (779 głosy). Zwyciężyła Asia Iwasieczko klub Kaito (894 głosów).

W kategorii Trener trzecie miejsce z ilością 245  głosów zdobył Sebastian Janiec.  Drugie miejsce należy do Ryszarda Pawła Kunysza (388 głosy). Zwyciężył z ilością 473  głosów Krzysztof Momot MKL Sparta  Stalowa Wola

W kategorii Zawodnik trzecie miejsce zdobyła Małgorzata Jarocka z ilością 225  głosów. Drugi był  Adam Stachowiak  (1173 głosów), a zwyciężył  Paweł Franczak  zdobywając 1328 głosy.