Showroom: Somfy

Happy Home Somfy to wyjątkowe centrum doświadczenia korzyści płynących z zastosowania smart technologii w domu i mieszkaniu. Nowoczesny showroom Happy Home Somfy został stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z technologiami inteligentnymi w domu lub też posiadają już takie rozwiązania, ale chcą je rozbudować o nowe funkcjonalności. Eksperci Somfy pokażą jak krok po kroku każde mieszkanie, czy cały dom i jego otoczenie zmienić ze statycznego lokalu w prawdziwie aktywnego sojusznika naszych codziennych obowiązków. Koncepcja estetyczna wnętrza showroomu Somfy bazuje na stworzeniu przyjaznej przestrzeni, w której łatwo wyróżnić poszczególne strefy, takie jak:

  • Home Climate: tu dowiesz się, jak sterować ogrzewaniem w domu, by zapewnić sobie komfort i oszczędności.
  • Home Protect: w tej strefie zobaczysz, jak zapewnić bezpieczeństwo i spokój rodziny dzięki inteligentnym rozwiązaniom alarmowym, kamerom i czujnikom.
  • Home Access: jeśli chcesz zabezpieczyć swoją posesję oraz wejścia do domu, tu dobierzesz odpowiednie rozwiązania, dopasowane do Twoich potrzeb.
  • Home Interior i Home Outdoor: tu dowiesz się, jak tworzyć komfortowy nastrój dzięki automatycznie sterowanym osłonom zewnętrznym (np. roletom i żaluzjom), osłonom wewnętrznym (roletom i zasłonom), a nawet markizom czy pergolom.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie łącznie ze Strefą Chillout, w której w przyjemnej atmosferze wyciszenia można zgłębić tematykę Internetu Rzeczy.
Możemy zobaczyć tu również aranżacje smart mieszkania w naturalnym wymiarze. Modułowe mieszkanie pokazowe to mobilna ekspozycja, którą marka wykorzystuje w czasie wystaw i targów. Na co dzień pokazowe smart mieszkanie stanowi część Centrum Szkolenia Praktycznego, gdzie instalatorzy poszerzają swoje kompetencje na temat automatyki domowej i rozwiązań inteligentnych.

Do rozmów z architektami dział wsparcia technicznego wyznacza doradców: Magdalena Kryńska, Waldemar Niedziela

Somfy Polska, ul. Marywilska 34, 03-228 Warszawa,
tel.: 22 509 53 00
https://www.somfy.pl/wsparcie/happy-home

Wirtualny spacer po Happy Home Somfy