Rozwój G-U po udanym 2020 roku

Autor: |Data publikacji:

G-U w Polsce podsumowało rok 2020. Firma zakończyła sezon ze wzrostem sprzedaży i właśnie otworzyła nową halę do konfekcjonowania progów.

Dla G-U miniony rok był okresem wyzwań, ale także dalszych wzrostów sprzedaży. Jak przyznaje Michał Dudziak, prezes zarządu w G-U Polska:

Ciężka praca pozwala nam wciąż utrzymywać się w niemałej grupie firm, które bardzo dynamicznie się rozwijają, nie zważając na pojawiające się kryzysy, pandemie czy inne ograniczenia. Dotyczy to zarówno bardzo dużych globalnych już graczy, jak i małych, rodzinnych firm oferujących często drogie, wyrafinowane produkty premium.

Firma otworzyła właśnie w Swadzimiu pod Poznaniem halę do konfekcjonowania progów. Obiekt ma powierzchnię 1,4 tys. mkw. i pracuje się tu z takimi produktami, jak próg GU-thermostep 164, GU-thermostep 204 oraz GU-flatstep. Nowy obiekt powstał w związku z rosnącym zainteresowaniem klientów usługą konfekcjonowania progów. G-U przygotowuje tam standardowe progi pod konkretne zlecenie. – Jest to obecnie najbardziej zaawansowane narzędzie wspierające klientów na rynku, wyprzedzające podobne projekty w Europie Zachodniej – komentuje Michał Dudziak.

Więcej na temat podsumowania 2020 r. przez G-U w naszej rozmowie z Michałem Dudziakiem, prezesem zarządu firmy.

Zobacz również

Fensterbau Frontale 2026 – już za niewiele ponad miesiąc

Fensterbau Frontale 2026 – już za niewiele ponad miesiąc

Już za niewiele ponad miesiąc czeka nas jedna z najważniejszych imprez branży stolarki – Fensterbau Frontale 2026, zaplanowane od 24 do 27 marca.

Diamenty Forbesa rozdane. Liczna reprezentacja branży z nagrodami

Diamenty Forbesa rozdane. Liczna reprezentacja branży z nagrodami

Miesięcznik "Forbes" przyznał wyróżnienia w rankingu "Diamenty Forbes 2026". Wśród nagrodzonych jest blisko 60 firm z branży stolarki budowlanej.

Konkurs kalendarzy 2026 rozstrzygnięty! Poznaj zwycięzców

Konkurs kalendarzy 2026 rozstrzygnięty! Poznaj zwycięzców

Zakończyła się siódma edycja naszego dorocznego konkursu na najlepsze kalendarze branży stolarki. Internauci wybrali zwycięzców poszczególnych kategorii. Konkurs kalendarzy - sprawdź wyniki!