Roto w USA zwiększa powierzchnię magazynową

Red.: MR |Data publikacji: 2021-07-04

Roto Frank w Północnej Ameryce inwestuje w infrastrukturę. W oddziale w Connecticut powstał właśnie magazyn.

Amerykański oddział Roto Frank realizuje wieloletni, wart wiele milionów plan inwestycji. Firma w Północnej Ameryce ma dwie lokalizacje: Roto Frank of America, Inc. w Connecticut w Stanach Zjednoczonych i Roto Fasco Canada, Inc. w Mississauga w Kanadzie.

Jednym z elementów strategii rozwoju jest rozbudowa powierzchni magazynowej. W amerykańskiej placówce otwarty został właśnie nowy magazyn. Jego powierzchnia wynosi 20 tys. stóp kwadratowych – to ok. 6 tys. mkw. Znajdują się tu regały o wysokości 16 stóp (ok. 4,8 m). Roto dzięki nowej powierzchni zoptymalizowało proces przechowywania produktów.

Chris Dimou, prezes i dyrektor generalny Roto w Ameryce przyznał, że wraz z inwestycjami w zaawansowaną produkcję i kapitał ludzki, jednym ze strategicznych filarów rozwoju firmy jest rozbudowa powierzchni magazynowych.

Zobacz również

Kolejna inwestycja Erkado w Radomiu

Kolejna inwestycja Erkado w Radomiu

Otrzymaliśmy właśnie informację o starcie nowej inwestycji tej firmy pod Radomiem. W Wośnikach ruszyła budowa budynku magazynowego wraz zapleczem technicznym dla radomskiej fabryki Erkado.

Niemiecki rynek drzwi wewnętrznych urósł i rosnąć będzie

Niemiecki rynek drzwi wewnętrznych urósł i rosnąć będzie

Rynek drzwi wewnętrznych w Niemczech znacznie wzrósł w ubiegłym roku. Jednak według danych Branchenradar.com, wzrosty pochodziły wyłącznie z sektora mieszkaniowego. Ten rok będzie jeszcze lepszy.

Wielka wymiana stolarki we Włoszech

Wielka wymiana stolarki we Włoszech

Włosi planują do końca roku duża wymianę okien i drzwi. Około 20 na 100 Włochów planuje przeprowadzić wymianę stolarki w swoich domach.

1