Rośnie popularność targów VOX

Red.: |Data publikacji:

VOX zorganizował kolejną, 21. edycję swoich targów. To wydarzenie skierowane jest do branży budowlanej i wnętrzarskiej.

Targi VOX odbyły się w marcu w Warszawie w hotelu Hilton pod hasłem: „Jedno miejsce. Setki możliwości”. To wydarzenie o charakterze B2B, gdzie obecne były firmy oferujące drzwi i podłogi oraz przedstawiciel placówek handlowych. W tym roku VOX zaprosił także architektów. Organizator poinformował, że w tegorocznej edycji targów zaprezentowała się rekordowa liczba wystawców – było ich 32, natomiast powierzchnia wystawy to 1500 mkw. Firma podliczyła również, że pojawiło się niemal tysiąc gości i setka architektów.

Przedstawiciele producentów drzwi i podłóg prezentowali swoją ofertę, pokazywali nowości i jednocześnie zawierali kontrakty na nadchodzący sezon z firmami handlowymi. Na targach obecni byli reprezentanci salonów Vox oraz sieci sklepów Majster Plus. Wśród firm z branży stolarki pojawiły się: DRE, Pol-Skone, Erkado oraz Porta, ale swoje drzwi prezentowała także marka VOX. Firmy przyznawały, że przygotowują już swoją ofertę pod kątem rynku remontowego w tym sezonie budowlanym.

Zobacz również

Szykuje się duże przejęcie na polskim rynku stolarki

Szykuje się duże przejęcie na polskim rynku stolarki

Grupa Kęty zamieściła na swojej stronie komunikat informujący o zawarciu przedwstępnej warunkowej umowy nabycia udziałów w Selt.

Grupa Oknoplast z nowym logo i wzrostami po pierwszym półroczu

Grupa Oknoplast z nowym logo i wzrostami po pierwszym półroczu

Podczas trwającego jubileuszu 30-lecia Oknoplastu przedstawiona została nowa identyfikacja wizualna Grupy Oknoplast. Zaprezentowano zostało nowe logo Grupy.

Optymizm w Grupie Sanco

Optymizm w Grupie Sanco

Grupa Sanco zorganizowała w połowie maja doroczne spotkanie dla firm stowarzyszonych. Odbyło się ono w Gdańsku.

1