Rośnie popularność targów VOX

Red.: |Data publikacji:

VOX zorganizował kolejną, 21. edycję swoich targów. To wydarzenie skierowane jest do branży budowlanej i wnętrzarskiej.

Targi VOX odbyły się w marcu w Warszawie w hotelu Hilton pod hasłem: „Jedno miejsce. Setki możliwości”. To wydarzenie o charakterze B2B, gdzie obecne były firmy oferujące drzwi i podłogi oraz przedstawiciel placówek handlowych. W tym roku VOX zaprosił także architektów. Organizator poinformował, że w tegorocznej edycji targów zaprezentowała się rekordowa liczba wystawców – było ich 32, natomiast powierzchnia wystawy to 1500 mkw. Firma podliczyła również, że pojawiło się niemal tysiąc gości i setka architektów.

Przedstawiciele producentów drzwi i podłóg prezentowali swoją ofertę, pokazywali nowości i jednocześnie zawierali kontrakty na nadchodzący sezon z firmami handlowymi. Na targach obecni byli reprezentanci salonów Vox oraz sieci sklepów Majster Plus. Wśród firm z branży stolarki pojawiły się: DRE, Pol-Skone, Erkado oraz Porta, ale swoje drzwi prezentowała także marka VOX. Firmy przyznawały, że przygotowują już swoją ofertę pod kątem rynku remontowego w tym sezonie budowlanym.

Zobacz również

Włoskie targi promują bardziej zrównoważone środowisko

Włoskie targi promują bardziej zrównoważone środowisko

Zbliża się termin ME-EXPO 2023 - największych włoskich targów dla branży budowlanej. Organizatorzy zaproponowali nową formułę tej imprezy, dobywającej się co dwa lata.

Grupa Kęty w trzecim kwartale zanotowała wzrost wolumenu

Grupa Kęty w trzecim kwartale zanotowała wzrost wolumenu

Grupa Kęty poinformowała o szacunkowych wynikach za trzeci kwartał. W tym okresie Aluprof osiągnął wzrost przychodów ze sprzedaży.

Unia oczekuje rocznych sprawozdań

Unia oczekuje rocznych sprawozdań

Jak wskazują analitycy, 63 proc. największych firm w kraju przygotowuje raport dotyczący tematyki ESG, a 17 proc. poświęca temu miejsce w sprawozdaniach rocznych.

1