QDS24 przenosi się do Solca Kujawskiego

Red.: AK |Data publikacji: 2021-02-10

Firma QDS24 na początku tego roku przeprowadziła się z Bydgoszczy do nowej siedziby, która znajduje się w Parku Przemysłowym na terenie Solca Kujawskiego.

Nowa siedziba QDS24

Budowa rozpoczęła się na jesieni roku 2019, natomiast zakup działki inwestycyjnej na terenie Parku Przemysłowego w Solcu Kujawskim sfinalizowano w styczniu 2017 roku.

Stanęła tam hala fabryczna o powierzchni 1,6 tys. mkw., do której przylega budynek biurowy z zapleczem socjalnym. Jak zdradził nam w rozmowie telefonicznej przedstawiciel firmy, park maszynowy uzupełniony został o czteroosiowe centrum obróbcze firmy Mecal.

Zobacz również

Kolejna inwestycja Erkado w Radomiu

Kolejna inwestycja Erkado w Radomiu

Otrzymaliśmy właśnie informację o starcie nowej inwestycji tej firmy pod Radomiem. W Wośnikach ruszyła budowa budynku magazynowego wraz zapleczem technicznym dla radomskiej fabryki Erkado.

Niemiecki rynek drzwi wewnętrznych urósł i rosnąć będzie

Niemiecki rynek drzwi wewnętrznych urósł i rosnąć będzie

Rynek drzwi wewnętrznych w Niemczech znacznie wzrósł w ubiegłym roku. Jednak według danych Branchenradar.com, wzrosty pochodziły wyłącznie z sektora mieszkaniowego. Ten rok będzie jeszcze lepszy.

Wielka wymiana stolarki we Włoszech

Wielka wymiana stolarki we Włoszech

Włosi planują do końca roku duża wymianę okien i drzwi. Około 20 na 100 Włochów planuje przeprowadzić wymianę stolarki w swoich domach.

1