Drzwi na miarę Twoich potrzeb

Red.: AK |Data publikacji: 2019-07-08

Urządzanie lub remont wymarzonego lokum to zazwyczaj duży wydatek, ale i spore wyzwanie. Towarzyszą mu również ogromne emocje. To oczywiste, że aranżując własne mieszkanie poszukujemy rozwiązań idealnych. Dokładnie takich, jakie widzieliśmy w swojej wyobraźni, pasujących do całościowej wizji wystroju.

Wybór ciekawych drzwi wewnętrznych wydaje się obecnie – gdy ilość dostępnych na rynku produktów jest ogromy – pozornie łatwy. Często zdarza się jednak, że po przeanalizowaniu katalogów, obejrzeniu setek modeli w salonach i „przepytaniu” sprzedawców o najważniejsze parametry nie możemy znaleźć… TEGO JEDYNEGO. Co zrobić, gdy żadne z dostępnych drzwi nie spełniają w 100% naszych oczekiwań, a nie jesteśmy gotowi na kompromisy?
Gdy w standardowej ofercie nie znajdziemy idealnego modelu, możemy zamówić „drzwi na miarę”.

Coraz więcej producentów stolarki wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, dając im możliwość personalizacji drzwi. Vivento od wielu już lat spełnia oczekiwania swoich klientów w tym zakresie. Nietypowa wysokość lub szerokość otworu drzwiowego, skosy np. na poddaszach, niewielki metraż pomieszczenia, wymagających drzwi przesuwnych lub chowanych w ścianie – to już nie problem. – Rzeczywiście nasi klienci bardzo często pytają o możliwość realizacji indywidualnych projektów drzwi, więc odpowiadamy na ich potrzeby i produkujemy modele na zamówienie. Świadomi klienci chcą mieć wpływ na każdy parametr swoich drzwi: styl, kolor, dekory, ościeżnicę, sposób otwierania, klamki czy okucia. Modele ze standardowej oferty coraz częściej traktowane są jako baza do wprowadzania indywidualnych modyfikacji. I moim zdaniem ten trend będzie się nasilał – ocenia Marcin Tatar, dyrektor Handlowy z Vivento.

A zatem gdy aranżacja przestrzeni wymaga niestandardowych rozwiązań, warto zainteresować się ofertą drzwi „skrojonych na miarę”. Możliwości personalizowania drzwi są obecnie bardzo szerokie: od dopasowania idealnego rozmiaru do danego otworu drzwiowego, dobór najlepszych właściwości technicznych do indywidualnych potrzeb rodziny, po elementy typowo designerskie typu kolor, okucia czy rodzaj przeszklenia.
W ofercie renomowanych producentów znajdziemy m.in. drzwi dwuskrzydłowe, drzwi przesuwne w systemie naściennym, sufitowym lub chowanym w ścianę, skośne, wahadłowe czy składane. 

Klientom, którzy marzą o drzwiach praktycznie niewidocznych, wtapiających się w ścianę, z pewnością przypadną do gustu drzwi Invisible – produkowane w wersji bezprzylgowej, wykończone folią pozwalającą na malowanie farbami ściennymi lub tapetowanie.

Mając konkretny pomysł na idealne drzwi, warto pytać o możliwości ich wykonania i wycenę w salonach Vivento. Wbrew powszechnie panującej opinii – głoszącej, że to, co wykonane na zamówienie musi być o wiele droższe – koszty wprowadzenia modyfikacji do standardowego modelu mogą okazać się niewielkie. A satysfakcja z posiadania drzwi jedynych w swoim rodzaju – bezcenna.

Artykuł przygotowany przez firmę 

 

 

 

Więcej drzwi na miarę na www.vivento.pl