Przegląd letnich konkursów i promocji w stolarce budowlanej

Red.: |Data publikacji:

Wakacyjny czas sprzyja odpoczynkowi, ale to również doskonały moment, by zadbać o dom i jego otoczenie. Sporo producentów i dilerów stolarki budowlanej właśnie latem proponuje atrakcyjne rabaty na montaż lub/i zakup okien, drzwi garażowych, zewnętrznych oraz rolet. Jest też sporo konkursów – można m.in. wygrać projekt wnętrza własnego domu albo przy okazji zakupów online zdobyć ciekawe elektroniczne gadżety. Oto kilka branżowych przykładów takich promocji i konkursów.

Czas start. Krótkie konkursy na Facebooku

Wakacyjną zabawę „Drzwi w kulturze. Skojarzenia” zorganizowała firma WIKĘD, pomorski producent stolarki. Uczestnicy podzielili się już swoimi pomysłami, z czym kojarzą się im drzwi. Były i „Harry Potterˮ, westerny, „Lśnienieˮ Kinga, ale i klasyki: „Alicja w krainie czarówˮ czy „Tajemniczy ogródˮ.

Zestawy nagród czekają na kolejnych, szczęśliwych właścicieli: głośnik Bluetooth JBL GO2, torba plażowa i butelka termiczna. Wystarczy tylko napisać w komentarzu, z czym i dlaczego kojarzą się drzwi? Konkurs trwa do 6.09.2021 do godz. 12:00. Czas na odpowiedzi mija w poniedziałek, 16 sierpnia o godz. 9:00.

Grupa SOLO, producent okien PCW i dystrybutor towarów z branży stolarki budowlanej, funduje natomiast swoim partnerom handlowym udział w ogólnopolskich regatach w Chorwacji w dniach 4-11 września 2021. O wygranej decyduje wielkość sprzedaży od 4.05.2021 do 15.08.2021. Zwycięzcom gratulujemy już teraz i życzymy pomyślnych wiatrów na Adriatyku i na drodze zawodowej!

Konkursy i promocje firmy PAGEN

Polski producent, sprzedawca i eksporter stolarki okienno-drzwiowej w zamian za zakup produktów z jego logo o wartości min. 10 000 zł netto oferuje możliwość wygrania projektu aranżacji własnego domu o wartości 5000, 10 000 lub 15 000 zł.

Znani z programu „Para w Remont” (emitowanego na antenie stacji HGTV Polska) eksperci Mirella i Marcin Kępczyńscy wykonają go specjalnie dla zwycięzców. Konkurs trwa do 30 września 2021 r.

Pagen wprowadził też kilka promocji, w tym na dwa systemy podnoszono-przesuwne drzwi tarasowych – HST ExclusiveSlide i evolutionDrive – w ramach letniej promocji PAGEN można kupić o 1000 zł taniej! Rabaty obowiązują do 30.09.2021.

Zasada promocji PAGEN4YOU jest prosta: im więcej, tym taniej. Kupując okna PAGEN, inwestorzy kuszeni rabatami za zakup dodatkowych produktów.

 Wakacyjne pakiety na montaż okien, drzwi i rolet w TERMALUX

Również dystrybutorzy stolarki wprowadzają letnie promocje. Śląski diler stolarki okienno-drzwiowej daje duże upusty na montaż. Za 0 zł wykonuje pomiar, wycenę usługi, doradza i dorzuca transport. Dla przykładu energooszczędne okna PCW PK76 Innovo+ firmy Witraż albo okna Veka czy Salamander z 3-uszczelkowym systemem MD i 3-szybowym pakietem można kupić z rabatem do 11%. Wzmocnione i przeszklone drzwi zewnętrzne z 3 bolcami antywyważeniowymi są z kolei do nabycia o prawie 300 zł taniej. Rabaty są ważne tylko do końca sierpnia 2021 r.

WÜRTH Online Weeks przez cały sierpień

Z Würth Online Weeks skorzystają klienci robiący zakupy w sklepie internetowym firmy. Promocje obowiązują tylko w sierpniu, a każdy  tydzień przynosi nowe produkty w atrakcyjnych cenach!

Przy składaniu zamówienia za określoną kwotę można dodać kod promocyjny z atrakcyjnym gratisem, który zostanie dołączony do zamówienia. Wśród prezentów m.in.:

  • myszka bezprzewodowa Xiaomi (Mi Portable Mouse) obsługująca Bluetooth. Połączenie zalet tworzywa sztucznego ABS oraz aluminium zapobiega powstawaniu zadrapań czy odcisków palców. Gratis do zamówień za min. 2800 zł netto,
  • opaska sportowa Mi Band 5Xiaomi z 11 trybami sportowymi, pełną wodoodpornością i optycznym sensorem tętna. No i z dużym kolorowym ekranem i wymiennymi paskami. Gratis do zamówień za min. 3500 zł netto,
  • Słuchawki JBL TUNE500BT: bezprzewodowe, działają do 16 godzin. Gratis do zamówień za min. 4500 zł netto.

Okres letni to tradycyjnie już szczyt sezonu dla branży stolarki. Nie powinno zatem dziwić, że producenci i dystrybutorzy starają się promocjami oraz konkursami przyciągać inwestorów do wybrania ich oferty. Cieszy fakt, że akcje marketingowe nie ograniczają się do rabatowania, ale połączone są z ciekawymi kreacjami i akcjami angażującymi klientów.

 

Zobacz również

Coraz bliżej do targów Fensterbau Frontale

Coraz bliżej do targów Fensterbau Frontale

Niedługo w Norymberdze rozpoczną się targi Fensterbau Frontale. Wydarzenie ma miejsce co dwa lata i towarzyszą mu targi Holz-Handwerk.

Deceuninck skończył trudny rok z zyskiem

Deceuninck skończył trudny rok z zyskiem

Deceuninck podsumował rok. Firmie udało się wypracować dobry wynik operacyjny, mimo spadków wartości sprzedaży.

Największe, globalne firmy stolarkowe w Polsce

Największe, globalne firmy stolarkowe w Polsce

Poznaliśmy właśnie listę 50 globalnych, polskich firm. Wśród nich siedem należy do branży stolarki otworowej.

1