Przegląd letnich konkursów i promocji w stolarce budowlanej

Red.: |Data publikacji:

Wakacyjny czas sprzyja odpoczynkowi, ale to również doskonały moment, by zadbać o dom i jego otoczenie. Sporo producentów i dilerów stolarki budowlanej właśnie latem proponuje atrakcyjne rabaty na montaż lub/i zakup okien, drzwi garażowych, zewnętrznych oraz rolet. Jest też sporo konkursów – można m.in. wygrać projekt wnętrza własnego domu albo przy okazji zakupów online zdobyć ciekawe elektroniczne gadżety. Oto kilka branżowych przykładów takich promocji i konkursów.

Czas start. Krótkie konkursy na Facebooku

Wakacyjną zabawę „Drzwi w kulturze. Skojarzenia” zorganizowała firma WIKĘD, pomorski producent stolarki. Uczestnicy podzielili się już swoimi pomysłami, z czym kojarzą się im drzwi. Były i „Harry Potterˮ, westerny, „Lśnienieˮ Kinga, ale i klasyki: „Alicja w krainie czarówˮ czy „Tajemniczy ogródˮ.

Zestawy nagród czekają na kolejnych, szczęśliwych właścicieli: głośnik Bluetooth JBL GO2, torba plażowa i butelka termiczna. Wystarczy tylko napisać w komentarzu, z czym i dlaczego kojarzą się drzwi? Konkurs trwa do 6.09.2021 do godz. 12:00. Czas na odpowiedzi mija w poniedziałek, 16 sierpnia o godz. 9:00.

Grupa SOLO, producent okien PCW i dystrybutor towarów z branży stolarki budowlanej, funduje natomiast swoim partnerom handlowym udział w ogólnopolskich regatach w Chorwacji w dniach 4-11 września 2021. O wygranej decyduje wielkość sprzedaży od 4.05.2021 do 15.08.2021. Zwycięzcom gratulujemy już teraz i życzymy pomyślnych wiatrów na Adriatyku i na drodze zawodowej!

Konkursy i promocje firmy PAGEN

Polski producent, sprzedawca i eksporter stolarki okienno-drzwiowej w zamian za zakup produktów z jego logo o wartości min. 10 000 zł netto oferuje możliwość wygrania projektu aranżacji własnego domu o wartości 5000, 10 000 lub 15 000 zł.

Znani z programu „Para w Remont” (emitowanego na antenie stacji HGTV Polska) eksperci Mirella i Marcin Kępczyńscy wykonają go specjalnie dla zwycięzców. Konkurs trwa do 30 września 2021 r.

Pagen wprowadził też kilka promocji, w tym na dwa systemy podnoszono-przesuwne drzwi tarasowych – HST ExclusiveSlide i evolutionDrive – w ramach letniej promocji PAGEN można kupić o 1000 zł taniej! Rabaty obowiązują do 30.09.2021.

Zasada promocji PAGEN4YOU jest prosta: im więcej, tym taniej. Kupując okna PAGEN, inwestorzy kuszeni rabatami za zakup dodatkowych produktów.

 Wakacyjne pakiety na montaż okien, drzwi i rolet w TERMALUX

Również dystrybutorzy stolarki wprowadzają letnie promocje. Śląski diler stolarki okienno-drzwiowej daje duże upusty na montaż. Za 0 zł wykonuje pomiar, wycenę usługi, doradza i dorzuca transport. Dla przykładu energooszczędne okna PCW PK76 Innovo+ firmy Witraż albo okna Veka czy Salamander z 3-uszczelkowym systemem MD i 3-szybowym pakietem można kupić z rabatem do 11%. Wzmocnione i przeszklone drzwi zewnętrzne z 3 bolcami antywyważeniowymi są z kolei do nabycia o prawie 300 zł taniej. Rabaty są ważne tylko do końca sierpnia 2021 r.

WÜRTH Online Weeks przez cały sierpień

Z Würth Online Weeks skorzystają klienci robiący zakupy w sklepie internetowym firmy. Promocje obowiązują tylko w sierpniu, a każdy  tydzień przynosi nowe produkty w atrakcyjnych cenach!

Przy składaniu zamówienia za określoną kwotę można dodać kod promocyjny z atrakcyjnym gratisem, który zostanie dołączony do zamówienia. Wśród prezentów m.in.:

  • myszka bezprzewodowa Xiaomi (Mi Portable Mouse) obsługująca Bluetooth. Połączenie zalet tworzywa sztucznego ABS oraz aluminium zapobiega powstawaniu zadrapań czy odcisków palców. Gratis do zamówień za min. 2800 zł netto,
  • opaska sportowa Mi Band 5Xiaomi z 11 trybami sportowymi, pełną wodoodpornością i optycznym sensorem tętna. No i z dużym kolorowym ekranem i wymiennymi paskami. Gratis do zamówień za min. 3500 zł netto,
  • Słuchawki JBL TUNE500BT: bezprzewodowe, działają do 16 godzin. Gratis do zamówień za min. 4500 zł netto.

Okres letni to tradycyjnie już szczyt sezonu dla branży stolarki. Nie powinno zatem dziwić, że producenci i dystrybutorzy starają się promocjami oraz konkursami przyciągać inwestorów do wybrania ich oferty. Cieszy fakt, że akcje marketingowe nie ograniczają się do rabatowania, ale połączone są z ciekawymi kreacjami i akcjami angażującymi klientów.

 

Zobacz również

Wzrosty w segmencie żaluzji zewnętrznych i rolet

Wzrosty w segmencie żaluzji zewnętrznych i rolet

Firma Hella,  dostawca technik osłonowych, podsumowała miniony rok pod względem handlowym. Przedsiębiorstwo w tym okresie osiągnęło najwyższe w historii wyniki ze sprzedaży.

Lamilux zbliżył się do granicy 400 mln euro

Lamilux zbliżył się do granicy 400 mln euro

Grupa Lamilux osiągnęła dwucyfrowe wzrosty przychodu w sezonie 2022. Dla specjalizującej się w produkcji świetlików dachowych firmy były to rekordowe wyniki.

Sanok Rubber zakończył 2022 r. wzrostem sprzedaży

Sanok Rubber zakończył 2022 r. wzrostem sprzedaży

Sanok Rubber podsumował 2022 r. pod kątem handlowym. Spółka osiągnęła niemal 20-procentowy wzrost sprzedaży w porównaniu do 2021 r.

1