Profil

Anwis

Anwis

Producent

 ul. Smocza 16/18
87-800 Włocławek
NIP: 525 25 88 797
tel.: 54 412 88 00

E-mail: anwis@anwis.pl

WWW: http://www.anwis.pl

Firma ANWIS Sp. z o.o., właściciel marki ANWIS, istnieje na rynku od 1979 r. i należy do czołówki europejskich producentów osłon okiennych oraz komponentów używanych do ich produkcji.

Oferta firmy obejmuje kilkanaście grup produktowych przesłon okiennych w systemach wewnętrznych i zewnętrznych, w tym: poziome, pionowe, rolowane i plisowane.

Dbałość o funkcjonalność, wzornictwo, stosowanie najnowszych materiałów, a także realizacja produktów pod indywidualne zamówienie, daje naszym Klientom pełen komfort oraz nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Ponadto firma, jako producent komponentów do przesłon okiennych, oferuje szeroką gamę detali z tworzyw sztucznych, aluminium, stali i drewna. Nowoczesny, w pełni zautomatyzowany park maszynowy, umożliwia zachowanie najwyższej, powtarzalnej jakości gotowego elementu.

Ciekawy design w połączeniu ze szczególną dbałością o funkcjonalność, doświadczenie wysoko wyspecjalizowanych pracowników, a także wykorzystywanie zaawansowanej technologii w produkcji komponentów i systemów przesłon okiennych, składają się na wyjątkowość produktów marki ANWIS.

Jakość ANWIS potwierdza norma ISO 9001:2008 oraz przyznane atesty, certyfikaty, liczne nagrody i wyróżnienia, m.in.: Przedsiębiorstwo Fair Play, Gazele Biznesu, Lider Polskiego Biznesu, Lider Marki.

Przez blisko czterdzieści lat działalności na rynku, firma ANWIS wypracowała pozycję lidera w branży osłon przeciwsłonecznych. Jesteśmy producentem gwarantującym najwyższą jakość produktów oraz pewnym i rzetelnym partnerem biznesowym.

Zaufanie, jakim obdarzają nas Klienci, jest zobowiązaniem do dalszego rozwoju, dzięki któremu możemy utrzymać najwyższą jakość produktów, a nasi Klienci – światło pod kontrolą.

Artykuły o firmie

Zmiany w zarządzie ANWIS

Zmiany w zarządzie ANWIS

Firma ANWIS Sp. z o.o. poinformowała o powołaniu z dniem 1 października 2022 roku nowego Zarządu Spółki. Nowym Prezesem Zarządu został Bartosz Marczuk. Pełniąc już funkcję Prezesa Zarządu Anwis w latach 2016-20, z przyjemnością kontynuuje pracę nad planowaniem i zarządzaniem dalszym sukcesem Spółki. Poprzednik Bartosza Marczuka, Radosław Kuźma, opuścił Anwis w porozumieniu z Radą Nadzorczą.

Nowe kadry we włocławskim Anwisie

Nowe kadry we włocławskim Anwisie

Anwis z Włocławka, czołowy producent segmentu osłon, poinformował o zmianach w składzie zarządu. Na fotel prezesa powrócił menadżer, który piastował to stanowisko kilka lat temu.

ANWIS: Termoizolacyjne rolety – doskonały sposób na oszczędności!

ANWIS: Termoizolacyjne rolety – doskonały sposób na oszczędności!

Szukasz sposobu na redukcję wydatków związanych z eksploatacją domu, szczególnie w obliczu zbliżającego się okresu grzewczego i rosnących cen? Niezależnie od tego, czy dopiero budujesz dom, czy też masz już zaaranżowane swoje cztery kąty, warto rozważyć montaż osłon zewnętrznych, które zapewnią ciepło, ciszę i bezpieczeństwo.