Profil

Maciej Pastor

Maciej Pastor

Centrum Analiz Branżowych

W branży stolarki od 2017 roku. Profesjonalne doświadczenie w sprzedaży i marketingu oraz procesach obsługi klienta zdobywa w różnych firmach od 2010 r. “Wychowany” na rodzinnej firmie transportowej. Zafascynowany zarządzaniem, w ramach współpracy zdobywał dodatkowo praktyczne doświadczenie w małych firmach jako asystent właściciela. Aby pogłębić swoją wiedzę o świecie biznesu podjął studia podyplomowe na kierunku “Badania i analizy marketingowe”.

Zainteresowania managementem wyniósł z zamiłowania do historii wojskowości i dyscypliny prawa w czasach studenckich. Uczestniczył w skróconym kursie dowodzenia na poziomie kompani i batalionu na pierwszej na świecie akademii oficerskiej w randze uczelni wyższej – Terezjańskiej Akademii Wojskowej założonej przez cesarzową Marię Teresę w 1751 roku. W wolnych chwilach jest aktorem „Teatru Pierwsze Słyszę”.

Wpisy o użytkowniku

Jakie marki okien znają Polacy?

Jakie marki okien znają Polacy?

Centrum Analiz Branżowych sprawdziło ostatnio, jakie marki okienne są Polakom znane i o których już coś słyszeli. Respondenci odpowiedzieli też, jakiej marki okna kupili i co o nich myślą?

Czytaj dalej
Po raz kolejny wzrósł eksport okien z Polski

Po raz kolejny wzrósł eksport okien z Polski

Polska branża zakończyła trzy kwartały 2018 r. kolejnym wzrostem eksportu okien. To głównie zasługa okien z PCW, gdyż eksporterzy okien drewnianych wyeksportowali w tym czasie mniej, niż w 2017 r.- informuje Centrum Analiz Branżowych.

Czytaj dalej