Profil

Eko-Color

Eko-Color

Dostawca

Henryka Sucharskiego 2,
77-100 Bytów
Telefon: 059/822-22-22

E-mail: info@eko-color.pl

WWW: http://www.eko-color.pl

Firma Eko-Color z Bytowa  jest dynamicznie rozwijającym się producentem specjalizującym się w produkcji farb proszkowych. Jako jedna z firm w grupie Kabe Swiss Group posiada najnowocześniejszy zakład produkcji farb proszkowych w Europie, co pozwala firmie utrzymywać najwyższe światowe standardy produkcji farb proszkowych.

 Eko-Color dysponuje własnym laboratorium badawczo-rozwojowym, które jest wyposażone w nowoczesny, światowej jakości sprzęt badawczo-pomiarowy. Doskonale wykwalifikowany zespół zajmuje się opracowywaniem i wdrażaniem kolejnych projektów technologicznych w oparciu o nowoczesne technologie i trendy panujące na rynku. Farby proszkowe Eko-Color produkowane są zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości i środowiska: ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, co daje pewność Klientom, że oferowane wyroby spełniają najwyższe standardy jakościowe przy jednoczesnym dążeniu do doskonalenia działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego oraz bezpieczeństwa pracy pracowników.

Eko-Color współpracuje z odbiorcami w wielu branżach przemysłu metalowego, stale powiększając swoje różnorodne portfolio. Flagowym produktem producenta są wysokiej jakości farby proszkowe serii COLIBER oraz farby serii PF posiadające znak jakości QUALICOAT. Eko-Color oferuje swoim klientom bardzo szeroką gamę kolorów  z ogólnodostępnych palet kolorów, w wielu rodzajach połysku jak i różnych rodzajach powierzchni.  Firma prowadzi program szkoleniowy „Akademia Barw” dedykowany klientom, który jest odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie rynku na fachową wiedzę z zakresu malowania proszkowego. W nowym serwisie internetowym firma oddała do dyspozycji klientów „Strefę klienta”, w której znajduje się spora dawka wiedzy branżowej oraz „Dyżur eksperta”- specjalista w zakresie lakierowania proszkowego odpowiada na zapytania klientów. Eko-Color zapewnia obsługę klienta w formacie 360o . Nawiązanie relacji biznesowych jest dla firmy równie istotne jak obsługa okołosprzedażowa i pomoc w rozwiązywaniu nawet najmniejszych problemów, związanych z technologią malowania proszkowego, dlatego zapewnia fachową obsługę techniczną, która przede wszystkim pomaga  w optymalizacji malowania proszkowego.

Artykuły o firmie

EKO-COLOR: Wywiad z Michałem Kwiatkowskim z Drutex SA

EKO-COLOR: Wywiad z Michałem Kwiatkowskim z Drutex SA

“Mamy dobrego i zaufanego partnera w biznesie. Myślę, że razem zdziałamy sporo, a najlepsze dopiero przed nami.”