Profil

fischer Polska

fischer Polska

Producent

Adres: ul. Albatrosów 2, 30-716 Kraków

Telefon: (12) 290 08 80

E-mail: info@fischerpolska.pl

WWW: http://www.fischerpolska.pl

fischer Polska należy do niemieckiego producenta systemów zamocowań, wyrobów dla przemysłu samochodowego i zabawkarskiego, który obecny jest w 38 krajach na całym świecie z 50 filiami i kilkoma zakładami produkcyjnymi.

Grupa fischer w ciągu ostatnich pięciu dekad dostarczyła ponad 1000 wynalazków i opatentowanych rozwiązań technicznych w wielu dziedzinach inżynierskich.

Jednostka handlowa w Polsce posiada w swojej ofercie szeroką gamę najwyższej jakości systemów zamocowań:

  • kotwy i łączniki do małych obciążeń,
  • kotwy mechaniczne do wysokich obciążeń,
  • kotwy chemiczne,
  • masy i piany uszczelniające,
  • systemy mocowań instalacji – SaMontec,
  • systemy fasadowe ACT,
  • elementy złączne dla rynku detalicznego,
  • akcesoria dla elektronarzędzi.

Nadrzędnym celem fischer Polska jest obsługa klientów na najwyższym poziomie, dlatego produkty fischer sprzedawane są przez wyspecjalizowanych w segmentach budowlanych dystrybutorów, którzy zostali wskazani i rekomendowani przez użytkowników i wykonawców.

W celu ciągłego monitorowania zmieniających się wymagań w różnych segmentach rynku budowlanego utrzymywany jest przez naszych regionalnych przedstawicieli stały i bezpośredni kontakt z klientem ostatecznym, który jest użytkownikiem naszych wyrobów.

Dbamy zatem o jego obsługę zarówno w punktach dystrybucji, dostarczając pełną pomoc i zaangażowanie w zakresie sprzedaży, marketingu i doradztwa technicznego oraz bezpośrednio u klienta.

fischer Polska posiada wykształconą kadrę inżynierów blisko współpracujących z biurami projektów, którym zapewniamy dostęp do najnowszych rozwiązań w dziedzinie zamocowań, dostarczamy wszelkie materiały i programy obliczeniowe (COMPUFIX). Rozwiązujemy bieżące problemy inżynierskie.

Dysponujemy zapleczem logistycznym i magazynowym, co pozwala na elastyczne dopasowanie się do potrzeb klienta i sprostanie wymogom szybkiej dostawy w każde miejsce Polski.

Artykuły o firmie

FISCHER: Doktorat honoris causa przyznany prof. Klausowi Fischerowi

FISCHER: Doktorat honoris causa przyznany prof. Klausowi Fischerowi

Profesor Fischer otrzymał tytuł doktora honoris causa inżynierii bezpieczeństwa w budownictwie i przemyśle na Uniwersytecie w Padwie. Właściciel firmy fischer odebrał to wyróżnienie w obecności licznych przyjaciół, znajomych, członków zarządu, dyrektorów zarządzających oraz pracowników filii z Włoch i Niemiec.

FISCHER: Firma otwiera 50. filię w Katarze!

FISCHER: Firma otwiera 50. filię w Katarze!

Otwierając nową filię firmy na Półwyspie Arabskim, fischer podejmuje kolejny ważny krok w kierunku dalszego rozszerzania swojej działalności międzynarodowej. Ponad 500 gości wzięło udział w wirtualnym otwarciu filii w Katarze.

FISCHER: Downtown One, najwyższy wieżowiec w Tiranie

FISCHER: Downtown One, najwyższy wieżowiec w Tiranie

W stolicy Albanii Tiranie realizowany jest najważniejszy dla tego państwa projekt budowlany Downtown One. W tej inwestycji wykorzysta się około 85 000 kotew panelowych fischer Zykon, które zapewnią optymalne bezpieczeństwo.