Profil

Farby Kabe

Farby Kabe

Wybierz

Adres: 40-742 Katowice, ul. Śląska 88

Telefon: 32/ 609 57 44  

E-mail: proszkowe@farbykabe.pl

WWW: http://www.farbykabe.pl%20

Firma Farby KABE Polska działa na polskim rynku od 1995 roku. W tym okresie firma zbudowała i ugruntowała swoją pozycję wiodącego dostawcy wysokiej jakości produktów na elewacje i do wnętrz, takich jak: masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji oraz farby proszkowe.

Szwajcarskie korzenie oraz możliwość pełnego wykorzystania doświadczeń i osiągnięć działu badawczo – rozwojowego rodzimej firmy Karl Bubenhofer AG z Gossau, pozwalają na stałe wzbogacanie oferty Farby KABE o nowoczesne produkty nowej generacji.

Misją firmy Farby KABE Polska jest dostarczanie nowoczesnych produktów dekoracyjno-ochronnych tak, aby zawsze cieszyły się pełną aprobatą i zaufaniem Klientów – solidnie spełniając swoje zadanie przez długie lata…

Szeroki asortyment produktów adresowany jest zarówno do profesjonalistów: Firm Wykonawczych, Architektów, Projektantów i Konserwatorów Zabytków, jak również do Użytkowników Indywidualnych.

Dążąc do tego, aby produkty ze znakiem Farby KABE Polska cieszyły się zaufaniem Klientów, firma nieustannie optymalizuje wszelkie aspekty związane z jakością, łatwością aplikacji i wpływem wytwarzanych produktów na otaczające je środowisko. Produkty marki Farby KABE Polska wytwarzane są zgodnie ze standardami zawartymi w międzynarodowych normach Zarządzania Jakością – ISO 9001 oraz Zarządzania Środowiskiem – ISO 14001. Produkowane wyroby oraz systemy ociepleń posiadają wszystkie niezbędne Aprobaty i Certyfikaty. Wdrożone normy są gwarancją, iż procesy realizowane w naszych zakładach podlegają stałej kontroli i ciągłemu doskonaleniu.

Artykuły o firmie

KABE: Promocja – wakacyjne podwajanie punktów

KABE: Promocja – wakacyjne podwajanie punktów

Trwa wakacyjna promocja firmy KABE. Wczytaj kody promocyjne za farbę TOP WHITE, PROFILATEX i OPTILATEXoraz tynk NOVALIT T. Następnie wyślij informacje o wczytaniu punktów na adres klubfachowca@fabrykabe.pl, a podwoimy wczytane punkty.

Polyflex Steridur – bakteriobójcza powłoka proszkowa

Polyflex Steridur – bakteriobójcza powłoka proszkowa

Nowoopracowany aktywny składnik zapobiega rozwojowi mikroorganizmów na powłokach tworzonych z użyciem farb proszkowych POLYFLEX®  STERIDUR.  Dzięki unikalnej szwajcarskiej recepturze substancja czynna nie ulega wymywaniu podczas eksploatacji i pozostaje aktywna przez wiele lat gwarantując stałą ochronę przed mikroorganizmami.