Profil

GLASS-SERWIS

GLASS-SERWIS

Dostawca

ul. Pinczyńska 82
83-210 Zblewo
Telefon: (58) 588 58 48

E-mail: biuro@glass-serwis.pl

WWW: http://www.glass-serwis.pl/

Firma Glass-Serwis została założona w grudniu 2005 roku, a zatem historia jej funkcjonowania nie jest szczególnie długa. Jednak w stosunkowo nieznacznym okresie istnienia niewielkie i nieznane nikomu przedsiębiorstwo stało się rozpoznawalnym podmiotem na rynku producentów maszyn i urządzeń do obróbki szkła oraz produkcji okien. Owo przeobrażenie było możliwe dzięki nieustannemu, dynamicznemu rozwojowi na trudnym i wymagającym, szczególnie dla niewielkich i nowych firm, rynku.

Inwestując w nowoczesne technologie i dbając o podążanie za europejskimi, jak również światowymi trendami, firma Glass-Serwis stopniowo zdobywała coraz bardziej ugruntowaną pozycję w branży szklarskiej i okiennej , przebijając się w niej niemal od podstaw. Stało się to z udziałem odpowiednio przygotowanej, profesjonalnej, wykwalifikowanej kadry pracowniczej, gotowej do systematycznego oraz konsekwentnego podnoszenia własnych umiejętności i kwalifikacji w trosce o dobro klienta.

Nasza działalność ogniskuje się wokół produkcji maszyn i urządzeń dla zakładów branży szklarskiej oraz okiennej . Jesteśmy producentem nowoczesnych linii do produkcji szyb zespolonych ,maszyn do obróbki, cięcia i magazynowania szkła oraz wszelkiego rodzaju stołów montażowych do produkcji okien . Możemy poszczycić się gruntowną wiedzą w zakresie urządzeń i technik obróbki szkła oraz znakomitym, profesjonalnym rozeznaniem polskiego i europejskiego rynku szklarskiego.

Oprócz produkcji maszyn i urządzeń firma wykonuje ich profesjonalne naprawy i remonty. Systematyczne przeglądy maszyn są niezbędne do ich sprawnego funkcjonowania. Glass-Serwis produkuje także części zamienne, opracowuje produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i w oparciu o specyfikę zamówień. Produkcja poprzedzona jest szczegółowymi konsultacjami odnośnie do projektów tak, aby zmaksymalizować zadowolenie klienta przy otrzymaniu produktu końcowego. Glass-Serwis traktuje zadowolenie klientów jako cel nadrzędny. Mając to na uwadze, zapewniamy również serwis gwarancyjny, podczas którego klient może liczyć na fachowe doradztwo i szkolenia. Maszyny oraz urządzenia są projektowane przy użyciu nowoczesnych systemów projektowania komputerowego, przez własnych konstruktorów. Nie odbiegają one od podobnych wyrobów wytwarzanych przez producentów branży szklarskiej w innych krajach.

Ludzie