Profil

illbruck

illbruck

Dostawca

tremco illbruck sp. z o.o.
ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 13
31-234 Kraków

tel: 12 665 33 08

E-mail: sprzedaz.pl@tremco-illbruck.com

WWW: http://www.illbruck.com

illbruck to marka z ponad 60-letnią tradycją klejenia i uszczelniania w budownictwie. Jej główne produkty to pianki poliuretanowe, kleje i uszczelniacze hybrydowe, a także folie i taśmy uszczelniające. Prawdziwa siła marki illbruck tkwi jednak w systemach – kompletnych rozwiązaniach będących odpowiedzią na niemal każdą sytuację montażową. W Polsce, firma działa od 2000 roku. Na rodzimym rynku, utożsamiana jest z nowoczesnymi technikami uszczelniania złączy okien, drzwi i fasad, gwarantującymi szczelność, bezpieczeństwo dla środowiska i zdrowia użytkowników (wyroby o skrajnie niskiej emisyjności). 

Artykuły o firmie

Uszczelniacze Hybrydowe illbruck – druga edycja

Uszczelniacze Hybrydowe illbruck – druga edycja

Zamów 15 kartonów w dowolnej kombinacji Uszczelniaczy i Klejów Hybrydowych illbruck objętych promocją, a otrzymasz dodatkowy karton za 1 zł.

Illbruck startuje z nową promocją

Illbruck startuje z nową promocją

Illbruck startuje z nową promocją, która obowiązuje od 17.09.2020 do 16.10.2020 lub do wyczerpania zapasów.

Pianka 1-komponentowa – procedura stosowania

Pianka 1-komponentowa – procedura stosowania

Pianka poliuretanowa illbruck jest jednym z komponentów systemu warstwowego montażu okien “i3”, na który udzielamy 10-letniej gwarancji. Poniżej “Wytyczne stosowania profesjonalnych pianek poliuretanowych illbruck” , zastosuj się do nich dla otrzymania optymalnego efektu izolacji złącza okien i drzwi.

Ludzie