Profil

debesto.com

debesto.com

Dystrybutor

ul. Wały Jagiellońskie 14A
56-400 Oleśnica
tel: 71-70-110-71

E-mail: sales@debesto.com

WWW: https://debesto.com/pl

Kim jesteśmy?

Nasza historia oficjalnie rozpoczęła się w 2014 roku. Wtedy w internecie pojawiła strona bestokna.pl, zespół liczył 2 osoby, a biuro znajdowało w domu pomysłodawcy projektu – Wojciecha Stanowskiego.

Od tamtego momentu wyposażyliśmy w stolarkę okienno-drzwiową ponad 2000 inwestycji na całym świecie. Zaufały nam firmy budowlane z 19 krajów: w Europie, USA, a nawet na Seszelach. W 2019 roku, na 5-lecie istnienia, marka przeszła rebranding, który ma podkreślać nasze międzynarodowe ambicje.

Co robimy?

Specjalizujemy się w eksporcie polskiej stolarki otworowej dla firm budowlanych lub – jak mówią nasi klienci – jesteśmy “brokerem stolarki”. Z powodzeniem wykorzystujemy nowe technologie, aby ułatwić naszym klientom wybór okien, drzwi, rolet i bram, które spełnią ich oczekiwania.

Chcemy ściągnąć z barków naszych klientów wszelkie problemy dotyczących złożonych zamówień. Wierzymy, że dzięki współpracy z nami nasi klienci i ich firmy będą rosły razem z nami.

Co powinieneś o nas wiedzieć:

Jeśli reprezentujesz firmę budowlaną…

W debesto.com całą robotę z zamawianiem okien, drzwi, rolet i bram na inwestycje Twojej firmy zrobimy za Ciebie. Co Twoja firma zyska na współpracy z debesto.com?

  • Czas i dodatkowego pracownika z ekspercką wiedzą o rynku.
  • Wygodę, bo zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami.
  • Dostęp do ponad 200 produktów i systemów w 1 miejscu, 1 transportem, z 1 płatnością.
  • Zaufanego partnera – produkcję zlecamy tylko dostawcom o dobrej kondycji finansowej, jakości produktów i rzetelności terminów.

Jeśli jesteś producentem…

Jeśli masz sensowne produkty (szczególnie, takie, których nie widzisz na naszej stronie), które pomogą uzupełnić naszą ofertę, a Tobie przyniosą dodatkową sprzedaż – porozmawiajmy o współpracy. Napisz na suppliers@debesto.com.

Jeśli szukasz pracy…

Jesteśmy zespołem głodnych sukcesu, młodych ludzi. Udowadniamy, że nowoczesne podejście, pasja i zaangażowanie przynosi ponadprzeciętne rezultaty. Masz pasję? Chcesz mieć wpływ na to jak wygląda Twoja firma? Dość nudnych procesów lub skostniałych struktur swojej obecnej firmy? Jeśli marzysz o pracy w firmie 2.0, gdzie w niedzielę nie możesz doczekać się poniedziałku – sprawdź nasze oferty pracy.

Artykuły o firmie

USA to nasz najważniejszy rynek

USA to nasz najważniejszy rynek

Wojciech Stanowski, właściciel debesto.com,  przygotował dla naszych czytelników specjalne nagranie wideo, w którym podsumowuje I półrocze 2021 roku. Opowiada w nim o najważniejszych wydarzeniach z pierwszych sześciu miesięcy tego roku oraz dzieli się informacjami o wynikach sprzedaży.

Debesto.com gościem w firmie Aluprof

Debesto.com gościem w firmie Aluprof

Pracownicy internetowego brokera debesto.com gościem u największego w Polsce i jednego z czołowych światowych producentów systemów aluminiowych.

Know-how sprzedawania

Know-how sprzedawania

Wojtek Stanowski, lider firmy Debesto.com, dynamicznie rozwijającego się dystrybutora stolarki, jest gościem Forum Branżowe. Bardzo udanie rozwija on internetową sprzedaż okien i drzwi, a źródeł swojego sukcesu upatruje w skoncentrowaniu się na sprzedaży.

Ludzie

Oferty pracy

09marzec

debesto.com
menadżer eksportu B2B
Województwo: Dolnośląskie
Branża: ​​Dystrybutor